Рейд-ралі — подорож із задоволенням і не без моралі

В автоспорті, як не парадоксально, поруч ідуть великий, багатомільйонний бізнес з його неодмінними атрибутами — рекламою, менеджментом, конкуренцією і монополіями — та постійне «вибивання» нещасної суми для сплати стартового внеску, хронічна нестача коштів, а тому й учасників, надто в Україні. І все ж автоспорт у нас є. Який-не- який, все ж існує, навіть власних чемпіонів маємо, спонсорів, і змагання проводимо. Так, нещодавно в Києві відбувався «зліт» автомобільно-спортивної еліти України: Федерація автоспорту нагороджувала переможців національних чемпіонатів та Кубків з автомобільного спорту 2003 року. За офіційними даними, в першості України брало участь майже 30 екіпажів (навіть приїздили іноземні учасники), 6 команд. Транспортних пригод, на щастя, не було.

Не дублем єдиним

«Стелею» київського дубля в московському манежі на Кубку Співдружності став вихід до чвертьфіналу — далі динамівців не пустив молдавський «Шериф». Як виявилося, молода команда Володимира Онищенка спромоглася спалахнути й показати добрий результат лише на тлі «гарячих естонських хлопців», а на серйознішій стадії турніру самого бажання виграти Кубок виявилося замало.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

І наш Поні — на коні

Олексій Понікаровський — український легіонер «Торонто мейпл лівз», команди-лідера Східної конференції НХЛ, — проводить свій кращий сезон у найсильнішій хокейній лізі планети. А вчорашній день став для «габаритного» форварда під 23-м номером наразі кращим у цьому сезоні. Понікаровський видав найрезультативніший матч у своїй енхаелівській кар'єрі, відзначившись двома шайбами в поєдинку з «Вашингтон кепіталз». «Кленові» не програють уже у восьми матчах поспiль, у чому чимала заслуга нашого Поні.