В Одесі звільнився «антимайданівець» Василь Кондратенко

21:01, 13.03.2018
В Одесі звільнився «антимайданівець» Василь Кондратенко

Василь Кондартенко вийшов на волю із СІЗО, не потрапивши до колонії.

"Антимайданівець" Василь Кондратенко, засуджений за сепаратизм і підготовку терактів до 7 років позбавлення волі, вийшов на волі за так званим "законом Савченко" в Одесі.

 

Про це повідомляє видання "Думская" у вівторок .

 

Кондратенка засудили до семи років тюрми. Водночас йому зарахували термін перебування у СІЗО з травня 2014 року згідно з "законом Савченко" - день в ізоляторі за два у колонії.

 

"Таким чином, до початку березня 2018 року Кондратенко відсидів своє і, хоча вирок ще не вступив в силу, вийшов на свободу. Правда, він тут же ліг в лікарню: у СІЗО він захворів двобічною пневмонією", - пише видання.

 

Зазначимо, що Кондратенко приймав участь у подіях 2 травня на стороні "антимайдану". Крім того, його обвинувачували у незаконному поводженні та зберіганні зброї, підготовці до навмисного вбивства, здійсненні терактів, участі у масових заворушеннях та посяганні на життя правоохоронця.

 

В суді він повністю визнав свою вину, здав членів угруповання і заявив, що розкаюється. У зв'язку з цим та відсутністю жертв, колегія суддів визнала можливим призначити йому відносно м'яке покарання.

 

Як відомо, Кондратенка затримали 28 травня 2014 року. Разом з ним були ще декілька чоловік. Їхня група планувала викрадення або вбивства місцевих "євромайданівців" Романа Дев'ятова і Марка Гордієнка. За кожного їм пообіцяли 3 тисячі доларів.

 

Крім того, зловмисникам пропонували 10 тисяч доларів за серію вибухів. Вони влаштували один вибух у день виборів президента – 25 травня. Однак тоді ніхто не постраждав. Пізніше зловмисники планували ще серію вибухів.