Безпілотники атакували Енгельс, Ростов і Луганськ: горить військова казарма
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
МЗС Росії попередило громадян країни, що перебувають за кордоном, про можливі провокації у п’ятницю, 30 вересня. Адже саме цього дня мусульмани проводять акцію «Всесвітній день гніву й протесту» проти бомбардування сирійського міста Алеппо. Посольство Росії в США вже посилило заходи безпеки.
Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Росії, російські і світові ЗМІ у п’ятницю.
Акцію «Всесвітній день гніву і протесту» запропонував провести «Міжнародний союз мусульманських вчених» (IUMS). Вчені закликали імамів присвятити п'ятничну проповідь темі солідарності з населенням розгромленого Алеппо, який знищується «сирійським режимом і його союзниками».
Дату – 30 вересня ісламські вчені обрали ще й тому, що саме цього дня виповнюється рівно рік з початку операції російських військ у Сирії: 30 вересня 2015 року президент Росії Володимир Путін отримав дозвіл Ради Федерації на використання військ у цій країні за запитом сирійського лідера Башара Асада.
Водночас, Всесвітній день гніву неабияк стурбував російське керівництво. На сайті МЗС Росії йдеться про те, що «низка ісламських організацій закликала провести у п'ятницю, після традиційної молитви акцію «Всесвітній день гніву й протесту» проти загострення бойових дій у сирійському місті Алеппо».
Саме тому, російські дипломати попереджають росіян, які перебувають за кордоном, що «екстремісти можуть використати такі акції для провокацій проти російських громадян». А також просять громадян Росії бути обережними.
Російське посольство у США вже посилило заходи безпеки. Речник дипломатичної місії Юрій Мельник рекомендує росіянам у Сполучених штатах утриматися від відвідування масових заходів, повідомляють російські ЗМІ.
Зауважимо, що згідно офіційних даних, які наводить моніторингова місія з прав людини, протягом останнього року, внаслідок російських авіаударів у Сирії загинули щонайменше 10 тис. чоловік. Кожен третій загиблий був мирним мешканцем.
Керівництво російського Міноборони стверджує, що в ході сирійської кампанії загинуло лише 20 російських вояків.
Під атаку українських безпілотників потрапили декілька російських міст: у Ростові спалахнула масштабна пожежа, а у Енгельсі горить військова казарма. >>
Упродовж останнього року російські хакери проводили масштабну кампанію кібершпигунства проти американських учених-ядерників, оборонних підрядників і державних службовців. За даними західних спецслужб, перед атаками на країни НАТО вони випробовували свої методи на українських організаціях. >>
Крилаті ракети FP-5 «Фламінго» у п’ятницю вранці, 24 липня, завдали удару по військовому заводу «АВИТЕК» у російському місті Кіров, що за 1 200 км від кордону України. >>
Комітет всесвітньої спадщини ЮНЕСКО попереджає, що об’єкт «перебуває під загрозою внаслідок значної втрати справжності та цілісності, викликаної новим будівництвом та пов’язаними з ним масштабними археологічними розкопками». >>
Одіозний міністр закордонних справ росії Сергій Лавров заявив про готовність Москви до мирних переговорів та закликав Сполучені Штати припинити постачання зброї Україні, яке він вважає неприпустимим. >>
Група безпілотників у ніч проти четверга, 23 липня, атакувала нафтопереробний завод в Ульяновській області рф. >>