Український депутат хотів запитати Земана за скільки той продав би Судети Гітлеру

20:43, 10.10.2017
Український депутат хотів запитати Земана за скільки той продав би Судети Гітлеру

Заяву Мілоша Земана відразу євродепутати не засудили (фото із відкритих джерел)

Владислав Голуб хотів запитати президента Чехії Мілоша Земана, який запропонував продати Крим, за скільки б він продав би Судетську область Гітлеру, але українському депутату не дали слово через брак часу, хоча до закриття було ще 5 хвилин.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Заява президента Чехії Мілоша Земана про необхідність "купити" згоду Києва на анексію Криму не зустріла обурення представників ПАРЄ, які отримали право на виступ за його присутності.

Після скандальної заяви голови чеської держави про те, що Україна має "зрозуміти Європу" і погодитися на грошову компенсацію в обмін на узаконення втрати Криму, слово мали депутати з Франції, Вірменії, Великої Британії та Сербії, але жоден з них не порушив цю тему, обираючи інші питання для чеського гостя.

Більше того, кілька виступаючих у своїх зверненнях згадали про "мудрість" Земана.

Так само з компліментами на його адресу виступив головуючий у ПАРЄ Роджер Гейл, який закривав засідання.

Примітно, що перелік тих, хто ставив питання, був припинений, щойно черга дійшла до представника України Владислава Голуба. Він вже встав для того, щоби поставити своє питання, але головуючий оголосив, що час вичерпаний. До завершення сесії на той момент залишалося 4-5 хвилин.
Павло Клімкін досить різко відреагував на заяву Мілоша Земана.