Кубок Європи виборов метальник спису Артур Фельфнер з Броварів, фото

12:22, 11.03.2024

Метальник спису із Броварів Артур Фельфнер тав переможцем Кубку Європи. (Фото: Телеграм Броварська міська територіальна громада)

Переможцем Кубку Європи, що  проходив 9-10 березня в Лейрії (Португалія) став український метальник спису Артур Фельфнер з Броварів.

Як інформує УМ, про це 11 березня повідомила пресслужба Броварської МТГ у Телеграм.

Україну представляли 13 спортсменів, серед яких і броварський метальник спису Артур Фельфнер.

За результатами змагань українська команда з двома золотими й однією срібною нагородами виграла медальний залік Кубка Європи.

Збірна України у другий день додала до золота у метанні молота Михайла Кохана ще дві медалі – золото Артура Фельфнера у метанні списа серед дорослих та срібло Михайла Брудіна в метанні диска серед молоді.

Для броварського метальника списа це перше доросле золото Кубка Європи, торік він був чемпіоном цих змагань серед молоді.

Нагадаємо, що броварчанка виборола "срібло" на чемпіонаті України зі спортивної ходьби.

Як повідомляла УМ, українські біатлоністи провалили естафети на етапі Кубка світу.