Костюк «в ударі»: тенісистка вперше пройшла в четвертий раунд Australian Open

12:22, 19.01.2024

Марта Костюк уперше пройшла в четвертий раунд Australian Open: обіграла "нейтральну" суперницю в трьох сетах. (Фото з відкритих джерел)

Особистий рекорд на Australian Open 21-річна встановила українська тенісистка Марта Костюк − вперше в кар'єрі вона вийшла до 1/8 фіналу цього турніру.

Як інформує УМ, про це повідомило видання «Суспільне. Спорт».

Повідомляється, що це сталося за підсумками матчу проти "нейтральної" росіянки Еліни Аванесян. Матч тривав 2,5 години. Костюк програла у першому сеті 2:6, друга і третя партії були за українкою − з однаковим рахунком 6:4.

Костюк стала першою українкою саме на турнірі 2024 року, яка пробилася у четверте коло, інформує Федерація тенісу України

За матч в українки 49 активно виграних м'ячів та 67 невимушених помилок. У її суперниці – 20 і 46 відповідно.

За вихід до чвертьфіналу Костюк зіграє проти переможниці матчу між бразилійкою Хаддад Майя та "нейтральною" Марією Тімофєєвою.

Водночас українська тенісистка Леся Цуренко завершила виступи на Australian Open-2024, зазнавши розгромної поразки. У третьому колі турніру вона поступилась другій ракетці світу Аріні Сабалєнці.

Виступи на Australian Open-2024 продовжують три українки: Еліна Світоліна, Даяна Ястремська і Марта Костюк.

Світоліна та Ястремська зіграють у третьому колі.

Australian Open триватиме до 28 січня.

Як повідомляла УМ,  раніше українська тенісистка Костюк виграла престижний турнір WTA.