Афери телефоном

Афери телефоном

Правоохоронці в Кіровограді вивели на чисту воду 36–річного афериста, який після звільнення з тюрми не гаяв часу дарма і обвів навколо пальця багатьох довірливих громадян.

Дріб як останній аргумент

Надзвичайна подія сталася на Черкащині у місті Шпола: юрист фірми «Українські аграрні традиції» 36–річний Валентин Тупота влаштував гучні розборки зі стріляниною, поранивши 33–річну Людмилу Лимар, працівницю земельного відділу райдержадміністрації.

Ніж у серце

У Виграєвському лісі, що біля Корсунь–Шевченківського, знайшли вбитим зниклого напередодні автомайданівця та журналіста Василя Сергієнка. Тіло чоловіка, який пройшов Майдан і був прихильником ВО «Свобода», лежало в ямі, присипане сміттям. Як повідомили «УМ» у черкаському обласному осередку «Свободи», на тілі були помітні сліди звірячих катувань: руки Сергієнка лишалися скутими кайданками, ноги зв’язані скотчем. Убивці завдали журналістові ножових поранень в область нирок, серця, шиї, потилиці, у нього була розбита голова, перебиті коліна.

Квиток для Небесної сотні

Свій внесок у цю добру справу зробили і актори Черкаського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка. У законний вихідний вони вийшли на сцену і зіграли благодійну виставу «Дума про братів неазовських» за однойменним твором Ліни Костенко, присвятивши її загиблим героям Євромайдану.

«Ворога не треба боятися»

«Ворога не треба боятися»

Екіпаж морського тральщика «Черкаси», який у Криму під українським прапором героїчно тримав оборону від окупантів, побував у місті Черкаси. На Соборну площу моряків прийшли привітати більше тисячі городян, вони скандували «Молодці!» та «Дякуємо!».

Сусідські качки

Сусідська сварка через кількох зниклих качок в одному із сіл Долинського району Кіровоградщини завершилася жахливо. Як повідомили «УМ» у прес–службі обласної міліції, з самого ранку між двома сусідами — 52–річним і 26–річним — стався гучний «розбір польотів». Старший чоловік запідозрив молодшого у викраденні кількох качок iз його господарства. Виправдовуючи себе, молодший доводив, що не чіпав чужої птиці, й навіть пообіцяв, що віддасть йому своїх, аби остаточно відвести від себе підозру.

І вишите моє життя на ньому…

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького знову відчинив свої двері для відвідувачів Музей українського рушника. Нагадаємо, кілька місяців тому тут розгорівся скандал: професор Світлана Китова, яка опікувалася музеєм, забрала звідти власноруч зібрані експонати (про що «УМ» розповідала). Але викладачі та студенти зуміли відновити цей осередок культури. Зараз експозиція нараховує близько 700 експонатів. Цей полотняний літопис України, в основному датований початком минулого століття.

Воїни світла

Минає сорок днів із моменту загибелі на столичному Майдані тих, кого сьогодні називаємо Небесною сотнею. На жаль, на сьогодні їх уже більше сотні: за останніми даними — 105 осіб. Такою дорогою ціною заплатила Україна за право бути вільною і нескореною.

Первоцвіти Холодного Яру

Первоцвіти Холодного Яру

Холодний Яр відомий не лише героїчними сторінками своєї історії, написаної борцями за волю України. Тут чимало й природних див, таких, як тисячолітній дуб Максима Залізняка та смарагдове поле квітучого підсніжника складчастого, занесеного до Червоної книги.

Горіла сільрада, палала

Горіла сільрада, палала

У справжню халепу, котра «світить» десятьма роками тюрми, вскочив 23–річний житель Кіровоградщини. За одну ніч у селі Єлизаветградка Олександрівського району він примудрився спалити сільраду та обікрасти медичний заклад.