Боролися проти політики Сталіна: невідомі герої селянських повстань

Історик Володимир Тиліщак у Києві презентував книгу «1930. У.С.Р.Р.Повстання», в якій розповів про боротьбу українського селянства проти політики примусової колективізації та розкуркулення.

Теги: Історія

Документаліст Акім Галімов: Наша історія потребує очищення від міфів

Документаліст Акім Галімов: Наша історія потребує очищення від міфів

За свій 31 рік він встиг зняти документальні фільми про російсько-грузинську війну та киргизо-узбецькі конфлікти, про анексію Криму та події на сході України; був членом журі фестивалю короткометражок «Де кіно». А зараз кримський татарин Акім Галімов працює над історичною документалістикою.

Від випадковості – до традиції

У Києві вiд 7 до 9 жовтня проходив четвертий міжнародний театральний фестиваль JoyFest. Упродовж трьох днів гості свята насолоджувалися безплатним переглядом конкурсних та позаконкурсних вистав театральних колективів з України, Вірменії, Литви та Парагваю.

Наталка Фіцич: Автентичність треба зберігати

Наталка Фіцич: Автентичність  треба зберігати

Вона народжена з пісні та казки. Її сміливо можна назвати берегинею народних звичаїв і традицій. Темноволоса, чорноброва, кароока — справжня українка. Вона — Наталка Фіцич, автор та ведуча телепрограм, зокрема «Майстер-класу» — про старовинні українські народні ремесла.