Півтора мільйона бісеринок

Півтора мільйона бісеринок

Життя Романа Магоцького є прикладом того, як віра, втілена у творчість, допомагає людині вийти за межі поверхового сприйняття буття та знайти більш глибокий, сакральний сенс усіх своїх прагнень та дій. Віддаючи майже весь вільний час вишиванню бісером, Роман створив ікони, які дієво допомогли йому в особистому самоствердженні, надихнули на віддану працю заради високої мети, а також посприяли в лікуванні.

Іконописці з «Десниці»

Іконописці з «Десниці»

Львівську школу «Десниця» було утворено з метою відродження національного іконопису: вивчення та продовження давніх традицій у сучасному українському мистецтві. Всі зацікавлені слухачі мають можливість відвідати лекції та попрацювати на майстер-класах під керівництвом іконописця Михайла Скопа й за участі реставраторів і дослідників української давнини Марії та Яреми Іванцівих, інших учасників громадської організації «Чорна Галич».

Воєвода, який двоглавого вбиває

Воєвода, який двоглавого вбиває

21-річний Михайло Скоп вдало поєднує спів у церковному хорі і рок-музику, православний іконопис і літературу. Іконопис, вірші і музику хлопець пише так, як відчуває його серце: «Що б я не творив і з якого боку не дивився б на цей світ, моє найперше правило — це правда».

Не художник, а вулкан

Не художник, а вулкан

Бурхливі виверження олійної фарби всіх кольорів на довірливо-чистiй поверхні полотна не залишають навіть тіні сумнівів у щирості львів’янина Михайла Демцю: адже його живопис — це «вибухові» хвилі, застиглі у вигляді найяскравіших пейзажів і портретів.

Шапка для Карпат

Шапка для Карпат

Творчість арт-групи «Шапка» (Олеся Секереш і Олександра Токарєва) можна по праву вважати інтроверсійною: самозаглибленiсть, пильний погляд на внутрiшнiй свiт людини, усвідомлення відповідальностi перед собою та глядачем. «Шапка» прагне уникати як стереотипних шаблонів, так і модних тем, розрахованих на короткочасний успіх.