Зустріч із миром

Зустріч із миром

Стрітення — це зустріч. Людини з Богом. Серед виру буденщини маємо нагоду нагадати собі «алгоритм» Стрітення, що принаймні раз у житті відбувається з кожним із нас. Отже, на 40–й день після Різдва Марія з Йосифом, вірні традиціям батьків, принесли Ісуса до Єрусалимського храму.

Богоявлення в триєдності

Триєдиний Бог, згідно з Євангелієм, вперше явився людям у час Хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані. Сталося це майже 2000 років тому на Святій Землі. Коли 30–річний Спаситель вийшов на берег, над ним злинув Бог Дух Святий як осяйний голуб, а з неба долинув голос Бога Отця: «Це Син мій улюблений!».

Свічка для Святвечора

Об’ємну свічку з написом «Різдвяна допомога дітям» все частіше запалюють на святвечірньому столі українці. Вже 11 років поспіль ця благодійна акція поширюється в Україні і цьогоріч здійснюється вже в усіх областях нашої країни.

Вогник миру для Майдану

Учора на кордоні з Польщею у Раві–Руській польські скаути–харцери передали українським пластунам контейнер із Вифлеємським вогнем. Того ж дня його урочисто зустріли жителі Львова. Тепер українські скаути до кінця різдвяних свят поширюватимуть символічний вогонь по всій Україні — із рук у руки, від міста до міста.

Вечiр. Мiсто. Свічки

Вечiр. Мiсто. Свічки

Понад п’ять тисяч людей зібралися у суботу біля київського Музею–меморіалу жертв Голодомору, аби вшанувати пам’ять загиблих у 1932—33 роках. Панахиду відправив Патріарх Київський та Всієї Русі України Філарет, ієрархи Української греко–католицької, Римо–католицької та Української автокефальної православної церков.

Власність на Почаїв?

Власність на Почаїв?

На початку вересня «регіонали» внесли до Верховної Ради законопроект №3194. У разі його прийняття Кабмін зможе передати комплекс споруд Свято–Успенської Почаївської лаври, що на Тернопільщині, у власність чоловічого монастиря Української православної церкви Московського патріархату.