Головне — щоб на зв'язку був «папік»...

Узявся за гуж, не кажи, що не дуж, — цим відомим прислів'ям можна охарактеризувати графік ігор провідних українських клубів. Три поєдинки на тиждень, один з яких у єврокубках, — це, погодьтеся, виснажливо, і тому не дивно, що на чергові матчі вітчизняної суперліги призери минулої першості вийшли дещо втомленими. Щоправда, суперник чемпіонові України, маріупольському «Азовмашу», дістався не надто сильний — київському «Будівельнику», який називають «дитячим садком» Євгена Мурзіна, поки важко сперечатися з підопічними Андрія Підковирова.

Москва одеському гумору не вірить

Відверто невдалим вийшов старт МБК «Одеса» на континентальній арені — представники Південної Пальміри зазнали у поєдинку проти московського «Динамо» третьої поразки в Євролізі ФІБА поспіль. Здається, що ще з минулої європейської кампанії у команди Валентина Вороніна склався своєрідний виїзний синдром — для того, щоб перерахувати перемоги одеситів поза рідними стінами, буде забагато навіть пальців однієї руки. Ось і цього разу боротися на рівних з маститими російськими динамівцями срібні призери першості України змогли лише неповні дві чверті, а в третій господарі почали методично нарощувати свою перевагу, і коли у кінцівці періоду вона сягла максимальної за поєдинок різниці — «плюс 19», питання щодо переможця було знято. У четвертому періоді москвичі просто тримали суперника на безпечній відстані.

«Плейбої» ледь не виграли у наших «беків» в Євролізі ФІБА

Після нищівної виїзної поразки від грецького «Аріса» баскетболісти БК «Київ» намагалися будь-що реабілітуватися в очах своїх уболівальників у зустрічі з фінською «Хонкою» в матчі третього туру Євроліги ФІБА. І, судячи з переможного рахунку, це підопічним Віталія Лебединцева вдалося. Інша справа, як здобували перемогу бронзові призери першості України — знову з численними помилками, на глядацькому «валідолі» і з проявом власного сильного характеру.

У Врубеля картина не вийшла,

Коли на 42-й хвилині відбіркового поєдинку чемпіонату Європи серед команд дивізіону А2 Польща — Україна головний бомбардир господарів Богдан Врубель чітко реалізував штрафний і довів перевагу поляків до 13:7, 3-тисячний стадіон регбійного клубу «Будовляні» у Лодзі вже почав святкувати перемогу.

Один на майданчику не воїн

Прихильникам вітчизняного баскетболу добре відомо, наскільки важливим для МБК «Миколаїв» є присутність на майданчику його лідера Олександра Раєвського. Кінець минулого сезону плеймейкер збірної України через травму вимушено пропустив, і ця обставина стала однією з найголовніших причин поразки миколаївців у боротьбі за бронзові медалі з БК «Київ».

Мало «Сокіл» літав,

«Тренуватись — це добре, але ж потрібно колись і грати», — такими були слова головного тренера київського «Сокола» Олександра Сеуканда на пояснення поразок його підопічних у Мінську. Поновлення чемпіонату Східноєвропейської хокейної ліги обернулося для українського клубу двома розгромами із загальним рахунком 7:1 від лідера — «Кераміна».

Малиш і «Київ»

Поразка БК «Київ» у грецьких Салоніках від місцевого «Аріса» прогнозувалася — грецький клуб є одним з явних фаворитів Кубка Євроліги-ФІБА. Але були сподівання на те, що підопічні Віталія Лебединцева зможуть дати справжній бій іменитому супернику.

Боялися «Зволена», а побив «Юкуріт» «Сокіл» знову не перелетів через перший раунд

Лише одного кроку не вистачило київському «Соколу» для того, щоб пройти до наступного раунду Континентального кубка, який проходив у словацькому Зволені. І зробити його слід було не в тому місці, на яке українці особливо налаштовувалися із самого початку. Як виявилося, доля путівки вирішилася вже в першому турі — «Сокіл» з мінімальним рахунком поступився фінському «Юкуріту» — 1:2, і саме команда з Міккелі посіла перше місце в групі. диагноз рак

«Нахімічили» у Південному

У чоловічій баскетбольній суперлізі залишилося лише два клуби, які в новому чемпіонаті не зазнавали гіркоти поразок, — це дві кращі команди минулого сезону, маріупольський «Азовмаш» і МБК «Одеса». Якщо в «Миколаєва» нуль у графі «поразки» змінився на одиничку після досить несподіваної домашньої невдачі у другій грі з рівенським «Пульсаром», то «Хімік-ОПЗ» і БК «Київ» попсували статистику в зустрічах між собою.