ДУСя розкошує
Наприкінці 2010 року Держуправління справами (ДУС) вирішило витратити ще кілька мільйонів із державного бюджету на розвиток власної інфраструктури, в яку, зокрема, входить і столична «Феофанія». Так, ремонт лише одного з корпусів цього елітного медичного закладу, який обслуговує вітчизняних можновладців, обійдеться державі в 17 мільйонів гривень. Про це повідомляють «Українські новини», наводячи результати проведеної в середині грудня держзакупівлі в одного учасника.