Час на паузі: рецензія на роман «Бігуни» польської письменниці Ольги Токарчук
Сплетіння історії та кохання: рецензія на роман «STECK. Мережива життя» Ксенії Заставської
Екзотичний жанр, ексклюзивний стиль: рецензія на роман у віршах Ігоря Павлюка «Паломник»
Київський метрополітен возить пасажирів безкоштовно за вірш Шевченка
Свята правда Пророка: історик запропонував прочитання Тараса Шевченка у контексті сьогоднішніх подій
Нелакований портрет: рецензія на збірку «Лесь Курбас і театр «Березіль»
2017-й — 130-й рік від народження блискучого театрального режисера Леся Курбаса. Видавництво «Смолоскип» у серії «Архів Розстріляного Відродження» випустило збірку «Лесь Курбас і театр «Березіль» (упорядниця — американська дослідниця Ольга Бертелсен).
Друге пришестя Лорки: як Дмитро Дроздовський впорався із перекладом п'єс драматурга
Шукаючи поетів-прикладів, інтуїтивно вийшов на Лорку ще у студентські роки, присвятивши йому розділ у дипломній роботі «Особливості поетичної драми та їх розробка на сцені і в сучасній критиці», а пізніше — в кандидатській дисертації «Митець — Влада — Преса: історико-типологічний аналіз».
Плече друга в пеклi вiйни: історiї учасникiв АТО зiбрали у книгу «Нескоренi»
Помста жанру, або Монографія-харакірі: відповідь «України молодої» на лист Василя Ткаченка
7 грудня «Україна молода» опублікувала статтю Костянтина Диканя під назвою «Якість гуманітарних месиджів», де оглянуто політологічні новинки, включно з монографією Василя Ткаченка «Росія: ідентичність агресора»