Навіщо Донбасу йти в Європу

Навіщо Донбасу йти в Європу

Три тижні лишається до листопадового саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі, на якому Україна може підписати Угоду про асоціацію з ЄС, а в самій нашій країні ставлення до цієї події аж ніяк не однозначне. У східних регіонах «шлях на Захід» підтримує меншість населення — згідно з найоптимістичнішими соціологічними опитуваннями, 47% жителів.

«Рятуйте, тонемо!»

«Рятуйте, тонемо!»

У «шахтарській столиці» склалася надзвичайна екологічна ситуація: вода з покинутих підземних виробок, що лабіринтом простягнулися під усією територією міста, загрожує невдовзі вийти на поверхню, затопивши будівлі, промислові підприємства, транспортні магістралі.

Прокляття труби

Прокляття труби

Компанія «Систем кепітал менеджмент» презентувала рейтинг енергоефективності Ukrainian Energy Index–2013. Згідно з поясненнями директора зi зв’язкiв із громадськістю та комунікацій СКМ Наталі Ємченко, ініціативу спрямовано на з’ясування рівня збереження всіх видів енергії в цілому по Україні та її окремих регіонах, а також стимулювання пошуку, як ці показники покращити.

Трилер про золоту рибку

Трилер про золоту рибку

Цього жовтня надії мешканців Донбасу поласувати свіжою рибкою під час чергової путини на «домашньому» Азовському морі катастрофічно не виправдовуються. Рибні ряди базарів зустрічають порожнiми прилавками. Якщо й трапиться випадковий продавець, то запропонує хіба що дрібного — кістки та голова — бичка або молодь пеленгаса, яку не на пательню хочеться класти, а ридати над її довчасно загубленою долею.

На краєчку України

На краєчку України

Тут навколо лише ліс. За лісом — поле, за полем Міус, а далі вже державний кордон та чужа земля. Край українського світу. Спитати у городян шахтарського Сніжного, де в їхньому місті розташовується «Шахта шістнадцята» — далеко не кожен спроможеться відповісти.

Полювання на голів

Полювання на голів

Черговий кримінальний скандал із політичним присмаком вибухнув на Донеччині: за звинуваченням у хабарництві у Сніжному затримано міського голову Олександра Дороніна. Арешт відбувався з театральною пишнотою: правоохоронці в бронежилетах та слідчі обласної прокуратури серед робочого дня увірвалися в робочий кабінет мера, де й було виявлено конверт із 2 тисячами доларів.

Припадати пилом — пропадати...

Припадати пилом — пропадати...

Днями в «шахтарській столиці» відбувся семінар директорів художніх музеїв України. Наприкінці, викроївши час, учасники забажали обов’язково побувати в міській школі №5, аби на власні очі побачити монументальні твори, що її прикрашають.

«Роксолани» краю териконів

«Роксолани» краю териконів

Громадські організації — Донецький прес–клуб, Ліга ділових та професійних жінок — зібрали в «шахтарській столиці» представницький «круглий стіл», аби обговорити проблеми торгівлі людьми та шляхи боротьби с цим ганебним явищем.