Непотрібні... геологи

Непотрібні... геологи

У недалекому минулому державне багатопрофільне геологічне підприємство «Укрвуглегеологія», що в Донецьку, виконувало чималі обсяги геологорозвідувальних та інших робіт. Причому не тільки на території України, а й у таких країнах, як Південна Корея, Іран тощо. Але тоді в «Укрвуглегеології» працювало понад 7 тисяч осіб і налічувалося 10 експедицій, що базувалися в декількох містах Донбасу. Нині ж на підприємстві залишилося всього 230 працівників і три експедиції. До речі, останні на сьогодні практично ніякої роботи не виконують, і на їхній території реально зустріти хіба що керівника, бухгалтера та сторожа...

Афера за сценарієм

Протягом кількох місяців у Калінінський райвідділ міліції Донецька надійшли три заяви про те, що невідома жінка під приводом зняття пристріту забирала гроші і золото. Пізніше з’ясувалося, що підозрювана «працювала» за досить незвичайною схемою та ще й не одна — з напарницею. Шахрайка ромської національності грала роль ворожки, а її спільниця–слов’янка допомагала заманювати жертв – переважно молодих жінок.

Голуби над Зугресом

Голуби над Зугресом

Любов до голубів у 45–річного водія з містечка Зугрес Донецької області Олега Шафігулліна ще з дитинства. Тоді він, семирічний, у своєму під’їзді (а це було в Алтайському краї) підібрав голуба — пташеня. І з того часу й донині Олег не розлучається зі своїми пернатими. Вихованці навзаєм люблять довго літати в небі й звідти спостерігати за своїм господарем. «Без цих птахів немає сенсу в моєму житті, — розповідає Олег. — Коли ще 20 років тому переїхав жити в Зугрес, вирішив побудувати голуб’ятник. Нині в ньому живе 115 голубів різних порід — миколаївські, поштові... У день на годування птахів йде чотирилітрова банка зерна. Нині, скажімо, на обід у них ячмінь. Вживаючи його, голубки не надто набирають вагу і залишаються в хорошій формі, легко злітають».

Стережіться, діти, перехожих...

Кілька днів тому в чергову частину Калінінського райвідділу міліції Донецька звернулася жінка із заявою про те, що безвісти зникла її десятирічна дочка, учениця п’ятого класу гімназії. Схвильована мати розповіла правоохоронцям, що дівчинка пішла в гості до своєї подружки й додому не повернулася.