Квартирне питання зіпсувало кацапів: на Донбасі окупанти почали забирати житло переселенців

На фронті знову втрати: 13 травня отримав несумісне з життям кульове поранення сержант 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана І. Виговського Павло Колесник 1982 року народження, уродженець Чернігівської області, який служив у бригаді з осені 2019 року.

Протидія втручанню і пропаганді: у Європарламенті назвали п'ять принципів відносин iз Росією

Комітет iз міжнародних відносин Європарламенту в спеціальній доповіді назвав п’ять головних принципів, на яких повинні базуватися відносини Брюсселя з Москвою, серед них: протидія «російському втручанню»

Продовжити укладку «Північного потоку-2» у водах Німеччини дозволено регулятором

Продовжити укладку «Північного потоку-2» у водах Німеччини дозволено регулятором

Федеральне відомство із судноплавства та гідрографії дозволило прокласти ще частину газопроводу «Північний потік-2» на двокілометровій ділянці у водах Німеччини.

Україна отримала від Джо Байдена меседж жорсткої любові - Вершбоу

Україна отримала від  Джо Байдена меседж жорсткої любові - Вершбоу

Візит Державного секретаря США Ентоні Блінкена до Києва сигналізує про подальшу підтримку України з боку Сполучених Штатів. Однак, гострий аспект цього сигналу стосувався того, що Америка очікує від України активізації реформ і боротьби з корупцією.

Росія планує організувати вибори до Держдуми на території ОРДЛО

Росія планує організувати вибори до Держдуми на території ОРДЛО

Член української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Тетяна Іванова підтвердила факт, що на окупованій території проводиться агітація за участь у голосуванні.