Комедія "Слава героям": діагностика «війни»

Комедія "Слава героям": діагностика «війни»

Ще донедавна, коли публіка після вистави аплодувала стоячи, — це було певним мірилом неймовірно талановитої (чи то пак — геніальної) постановки. Останнім часом вставання стало простою закономірністю: сподобалося дійство чи ні — за командою «раз-два-три» весь зал дружно стоїть і плескає в долоні.

Теги: Україна

Книги, що говорять

Книги, що говорять

Одним iз найдієвіших засобів допомогти дітям із вадами зору уповні відкрити світ, його історію та психологію, орієнтуватися в часі та просторі, вільніше спілкуватися і заводити нові знайомства, оволодівати різноманітними професіями є книги.

Овації Рожевій пані

Овації  Рожевій пані

Традиційно до Міжнародного дня театру указом Президента України були відзначені державними нагородами діячі культури, почесні звання та ордени отримали відомі театралам, зокрема, Ірма Вітовська, Наталія Сумська, Валерій Войтенко, Лілія Гревцова, Котянтин Дубінін, Володимир Кожухар, Станіслав Колокольніков, Олег Комаров, Дмитро Кузьмін, Федір Ольховський.

«Сон» без виконавця

Тарас Мельничук — молодий красивий життєрадісний актор Київського театру юного глядача — перебуває в лікарні. Кілька місяців тому йому поставили шокуючий діагноз — рак крові. Він уже пройшов кілька курсів хіміотерапії, але нещодавно отримано невтішні аналізи засвідчили: потрiбна термінова операція — пересадка кісткового мозку.

Біла й темна історії

Біла й темна історії

У Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відкрилася виставка «Новий рік. Ми сильні — поки ми пам’ятаємо». Її автор — художник, фотограф та перформер Вальдемарт Клюзко, який живе і працює на два міста — Київ та Нью-Йорк — став широко популярним у мистецькому середовищі після цьогорічної масштабної інсталяції HOME EAST у США.