Платіжки вганяють у депресію: киян переконують, що підвищені тарифи можна знизити

Що сьогодні найбільше хвилює мешканців Києва? Соціологічні дослідження можна не проводити, відповідь відома: стан житлово-комунального господарства столиці.

Теги: Київ, тарифи

Винне відродження: Закарпаття повертає собі звання виноробного краю

Винне відродження: Закарпаття повертає собі звання виноробного краю

Традиційний фестиваль «Червене вино» в Мукачевому нинішньої зими проходив уже всімнадцяте. Міський парк «Перемога» підготувався до свята прикрашеними і підсвіченими смереками, двома сценами, де одні мистецькі колективи змінювалися наступними.

Нацбанк нашої мрії?..

Нацбанк нашої мрії?..

Залежно від джерел формування капіталу центральних банків вони поділяються на державні (капітал центральних банків належить державі у Великобританії, ФРН,Франції, Канаді, Росії, Україні), акціонерні (у США 100% капіталу федеральних резервних банків належить банкам-членам ФРС) та змішані (частина капіталу належить акціонерам, а частина державі у Бельгії, Японії).

Кредит недовiри

Кредит недовiри

Україна — серед світових лідерів за кiлькiстю самогубств. У нас цей показник досяг 25 осіб на 100 тисяч населення. Головна причина — неможливість людям працездатного віку стати на ноги і забезпечити сім’ю, уникнувши боргів. А це ж саме та категорія людей, які на собі повинні тримати економіку країни, забезпечувати своїми внесками пенсії поколінню, котре вже відпрацювало на благо держави.