Лелека на Майдані

Неспішними кроками головною вулицею української столиці можуть ходити не лише іноземні гості, а й справжнісінькі лелеки! Днями на майдані Незалежності серед киян та туристів розгулював птах, який є провісником щастя. За народними легендами, така поява — це завжди добрий знак. Киянка Олеся Макарова у своєму «Фейсбуці» висловила думку про те, що птаха на Майдан привела генетична пам’ять, адже на цій території раніше було болото.

Знову в строю

Усі пам’ятають, яким авторитетом на Майдані користувалася Афганська сотня. І не випадково — саме люди, які пройшли загартування війною, тоді першими не розгубилися, а показали приклад, як грамотно організувати оборону, проводили перші вишколи, рятували поранених.

Дорогі ліки завжди допомагають. Фармацевтам

Хвиля зростання цін на ліки змушує українців затягнути паски, проте остаточно перейти в режим заощадження люди не можуть — на своєму здоров’ї мало хто погоджується економити. Пані Катерина, яку ми зустріли в аптеці, зізналася, що виховує двох дітей і змушена купувати вітаміни для своїх малолітніх хлопців чи не щодня, хоча ціни б’ють по сімейному бюджету і доводиться заощаджувати на собі.

Код нацiї

Код нацiї

Останній Мегамарш у вишиванках, який відбувся минулого року на День Незалежності, об’єднав близько 5 тисяч українців. Світлана Шевчук, яка брала участь у попередніх акціях, сьогодні теж пройдеться вулицями столиці в національному вбранні. «Україна для нас важлива, і світ має бачити це. Він має прислухатися до нас, бо на нашому боці — правда.