Руханки КММ: волонтери, переселенці й молоді мами роблять життя кращим

Руханки КММ: волонтери, переселенці й молоді мами роблять життя кращим

Ще похмурої осінньої днини наприкінці листопада одне з приміщень гуртожитку педагогічного університету забарвилося яскравими кульками, задзвеніло дитячими голосами та засяяло від посмішок, відкриваючи двері для Клубу молодих мам, заснованого в рамках проекту «Варта.

Пісенна «Ватра»

Нещодавно у приміщенні гуртожитку Криворізького педагогічного університету відкрився молодіжний проект «Ватра. Простір щирого спілкування». Ідея проекту виникла у волонтерів «Жіноча сотня. Кривий Ріг» та студентів-переселенців, які потрапили до Кривого Рогу разом з евакуйованим Донецьким національним університетом економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського ще влітку минулого року, після відвідин Львова.

Хто порятує «Сланцеві скелі»?

Ідею провести конкурс для студентів та науково-педагогічних працівників під назвою «Етнографічний скансен «Індустріальне гніздо «Сланцеві скелі», за напрямами геоекологія, історична географія, благоустрій паркової зони, створення музею просто неба, підтримав Громадський фонд охорони природи «Добро довкілля».

Звичайний вундеркінд

Звичайний вундеркінд

«Коли він прийшов до ліцею, в нього була невтомна жага до знань, — розповідає про одинадцятикласника Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129 Віктора Куриленка вчитель з хімії Наталя Юріївна Лихопавло, — він мав свою власну міні-лабораторію і вже кілька проектів та винаходів, які були відзначені на всеукраїнському рівні».

Ліки від байдужості

Ліки від байдужості

«Остерігайтесь байдужості!» — застерігають ініціатори фотовиставки з промовистою назвою «Піски. Аеропорт. Вчора і сьогодні», яка цими днями відкрилася у Кривому Розі. Заступник командира роти старший лейтенант Сергій Прокопенко, людина, яка на власні очі спостерігала за руйнуванням селища, робив ці знімки, щоб допомогти місцевим жителям зібрати кошти на його відновлення.