Непрості переселенці

У Ворзелі, що на Київщині, місцеві мешканці скаржаться на те, що майже весь район обклеєно сепаратистськими листівками. У них невідомий автор описує те, з якою жорстокістю слід вбивати бійців АТО на Донбасі, та уславлює перемогу «ДНР» й «ЛНР».

Якщо завтра війна

Військові дії на сході змушують «перестраховуватися» мешканців м. Ірпінь Київської області. «Скоро війна і до Києва дійде!» — каже з острахом ірпінчанка Олена Коваль. Подейкують про необхідність облаштування укриттів та бомбосховищ на території Ірпеня та приміського району — смт. Ворзель, смт. Коцюбинське, смт. Гостомель, а це понад 100 тисяч мешканців.

Невіртуальна війна

Невіртуальна війна

Як і кожне явище, соціальні мережі мають плюси та мінуси. Особливо у період загострень та криз на кшталт теперішньої. І отримати корисну інформацію, і захлинутися у некорисній, і згуртувати коло соратників, і відчути себе у вкрай ворожому інформаційному оточенні — все це однаковою мірою можливе завдяки соціальним мережам.

Допомога під кулями

Допомога під кулями

Волонтерське підпілля — явище цікаве та надзвичайно важливе. Волонтерський рух увірвався в життя українців ще за часів Євромайдану, коли виникла потреба годувати повстанців у Києві та допомагати їм теплими речами. Згодом волонтерство набуло дещо інших рис: люди допомагали грошима на озброєння та паливо для коктейлів Молотова.

Політичні «хованки»

Політичні «хованки»

Відтоді як на Донбасі почалася війна, а вибори Президента завершилися оновленням владної верхівки, троє відомих претендентів на найвищу посаду в державі дещо випали з активного згадування в інформаційному полі. Йдеться, зокрема, про Юлію Тимошенко, Олега Тягнибока та Дмитра Яроша. «Україна молода» вирішила з’ясувати, чим саме зараз займаються названі політики.

Заручники війни,

Заручники війни,

Короткотривале перемир’я на Донбасі, оголошене Президентом Петром Порошенком, по суті, не вирішило і навіть не покращило військове становище на Сході України. Навпаки, терористи та проросійські ополченці за той час тільки запаслися силою продовжувати боротьбу та стягли на луганські терени військову техніку.