Руки загребущі

Руки загребущі

Лихі 90-ті, крім купонів та шаленої інфляції, запам’яталися нам іще одним суспільним явищем — рейдерством. Але якщо в ті часи цим займалися переважно кримінальні «бригади», то віднедавна це явище вийшло на державний рівень.

Як пісок крізь пальці...

Як пісок крізь пальці...

Згадайте, у дитинстві ви часто бавилися у пісочниці? Чи робили пасочки, постукуючи по відерцю лопаткою? Чи будували величні замки із піску на березі моря? Звісно, без таких розваг важко уявити дитячі роки. Однак порпання в пісочниці, як з’ясувалося, — то не лише розвага.

Тверезий протест

Питання, що робити з Майданом, досі лишається відкритим. Віталій Кличко після першої гучної заяви про те, що «Майдан виконав свою місію», пішов на поступки, заявивши на недільному вічі, що він iз народом. «Хтось там каже, що Кличко говорив розігнати Майдан.

Як «побачити» глечика?

Хто з нас у дитинстві не просив батьків: «Розкажіть казочку», хто захоплено не роздивлявся яскраві малюнки, намагаючись зрозуміти, чому журавель не зміг поласувати лисиччиним пригощанням, а вона — журавлевим? А тоді пробували складати великі літери в слова, опановуючи премудрість читання.

Такі «важкі» пушинки

Такі «важкі» пушинки

Погода тішить сонцем і теплом, усе квітне і зеленіє. І білий пух, збираючись у хмарки, витає в повітрі. Але є люди, яким ці пушинки, схожі на сніг, завдають неабияких прикрощів: потрапляючи на шкіру, в очі, спричиняють великий дискомфорт, що медичною мовою називається алергією.