«Велика сімка» схвалила обмеження цін на російську нафту

«Велика сімка» схвалила обмеження цін на російську нафту

Міністри фінансів країн Великої сімки ухвалили план щодо граничної ціни на російську нафту, з метою позбавити президента рф володимира путіна додаткових доходів для продовження збройної агресії проти України.

Криївка для своїх

Криївка для своїх

«А чого «криївка»? Від кого скриваються?» — запитували в соцмережах люди «не в темі». Такою була реакція на величезну кількість фото мокрих і щасливих людей в антуражі патріотичного фестивалю «Голосіївська Криївка», що відбувся цими вихідними у столиці.

У конкурсу краси — дві королеви

У конкурсу краси — дві королеви

Здається, сам Микола Подрєзан, голова оргкомітету конкурсу «Міс Україна на візку. Кубок Фалбі», не сподівався на таке завершення фіналу: корону першої красуні вперше в історії конкурсу отримали одразу дві учасниці. Журі так і не змогло поділити свої симпатії між луганчанкою Оленою Рожковою та болгаркою Лідією Васілєвою, тому терміново довелося переробляти стрічки і медалі віце-міс і виготовляти ще одну копію кубка.

Королівський бал на візках

Королівський бал на візках

Кавалери запрошують дам. Юнаки у традиційних смокінгах. Дами — у вишуканих бальних сукнях. Пари елегантно кружляють під звуки вальсу. За кілька хвилин одну з них назвуть міс Україна і увінчають символічною діадемою. Будуть сльози радості, вітання, квіти, подарунки. Все — як на багатьох конкурсах краси. Все, крім однієї важливої деталі: претендентки на звання Королеви краси приїхали на конкурс на інвалідних візках.