Одягайся, як Періс

Одягайся, як Періс

Хоча Періс Хілтон неодноразово потрапляла у список зірок, які найгірше вдягаються, та це не завадило їй самій спробувати диктувати моду. Днями вона презентувала в Лос-Анджелесі власну колекцію одягу. Презентація відбулася в бутіку «Kiтсон», де зазвичай поповнюють свій гардероб знаменитості. Як зізналася Періс, нарешті здійснилася мрія її дитинства — вона вдягатиме людей.

«Валькірія» капут

«Валькірія» капут

Новий фільм за участю Тома Круза «Валькірія» увесь час переслідують якісь неприємності. Нагадаємо, що в стрічці про замах на Адольфа Гітлера 20 липня 1944 року Том Круз грає роль німецького полковника, графа Клауса Шенка фон Штауффенберга. Коли про це дізналося Міністерство оборони Німеччини, його керівництво відразу виступило проти, щоб цю роль грав Круз — вірянин доволі нової релігійної течії — саєнтології.

Саньюнь, собака мій...

Саньюнь, собака мій...

Дивакуватих батьків, які «ощасливлюють» своїх нащадків нестандартними і зовсім дурними іменами, вистачає в усьому світі. В Україні підростають малюки, яких назвали Сервером та Золушкою, а в Китаї молода пара намагається дати своїй дитині ще більш екзотичне ім'я — «@». Йдеться про «собачку» — символ, який використовується в адресах електронної пошти.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

А мені тут сон страшний наснився. Начебто наступають на нас білі. А уві сні в мене зір поганий, і ніяк не можу зрозуміти, люди чи гриби.

Всі статті рубрики