«Матч туру» — поєдинок найгірших

«Матч туру» — поєдинок найгірших

Два безвиграшні матчі «Динамо» в новому сезоні стали для киян найгіршим стартом за всі 17 чемпіонатів України. Але, як виявилося, це ще не межа. Позавчора «біло-сині» за присутності на трибунах одеського стадіону 14 тисяч глядачів не змогли зламати опір «Чорноморця». Тож після трьох ігор краща команда країни набрала лише три очки, забила три м'ячі й стільки ж пропустила, тож посідає невтішне 12-те місце. Нічим похвалитися й одеситам — разом із «Кривбасом» і «Нафтовиком» вони так і не змогли бодай раз засмутити чужого воротаря.

Східний виклик

Східний виклик

Ми вже звикли, що поборотися за участь у груповому турнірі Суперліги з усіх клубів колишнього СРСР можуть лише українці й росіяни. Але, виявляється, і в інших колишніх братніх республіках не скрізь топчуться на місці. Молдовський «Шериф», який уже кілька років купається, як сир у маслі (принаймні у своїй країні), намагається вийти на новий рівень і в Європі.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Наталія Годунко: Люблю ризикувати й на килимі, і в особистому житті

Наталія Годунко: Люблю ризикувати й на килимі, і в особистому житті

Спортивна споруда в центрі Києва, відома під назвою «криті корти НСК «Олімпійський». У нижньому залі — два тенісні майданчики на дошках, впритул до яких, за сіткою, розстелили свій килим гімнастки зі Школи Дерюгіних. Світла, здається, замало навіть для того, аби просто щось роздивитися, не кажучи вже про потреби спортсменок, які мають вправлятися зі своїми предметами. Приплив свіжого повітря забезпечують лише два віконця. У таких умовах тренуються елітні українські грації.
Серед них — Наталія Годунко. Її вже тривалий час вважають однією з кращих «художниць» світу, але суддівські ігрища не дозволяють дівчині сповна отримати те, на що вона заслуговує, віддаючи спорту всю себе. Під час розмови з кореспондентом «УМ» Наталя виглядала то стомленою, то задумливою, то впевненою у собі, а то й трохи ображеною; часом в очах зблискують «бiсики». Усе в залежності від того, про що йдеться — про гімнастику, тренування, непрості стосунки з тренером чи життя поза спортом і бажання мати машину малиново-салатового кольору з відкидним дахом. Після розмови гімнастка з блискучим камінцем у зубі і маленьким татуюванням на вусі («просто так — для себе») йде на вечірнє тренування. Навіть застуда не може стати приводом, щоб його пропустити.

Всі статті рубрики