Простіше змінити директора, ніж ціну

Простіше змінити директора, ніж ціну

Керівник харківської підземки Сергій Мусєєв пропонує вже вдруге за останній рік підвищити ціну одного метрополітенівського жетона. Цього разу з 75 копійок до 1,12 грн. І це при тому, що навіть теперішня вартість проїзду є найвищою в Україні. До того ж сама «пропозиція» пана директора супроводжується легким шантажем. Мовляв, у разі, якщо облдержадміністрація не дасть «добро» на новий тариф, підземка змушена буде скоротити інтервал руху електричок, їхню кількість і навіть заради економії частково відключатиме ескалатори.

Любимо природу — бережемо воду!

Любимо природу — бережемо воду!

Хто з нас не любить спекотного дня відпочити біля води? Та, як не важко помітити, з кожним роком усе складніше на берегах наших мальовничих водойм вибрати місце, де було б просто чисто. Чомусь нашого відпочивальника не дуже переконує приказка «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». У результаті в зонах відпочинку такі «туристи» залишають купи непотребу. В Києві на березі Дніпра такі «замальовки» — теж не виняток.

Іграшковий дзвін древнього світу

Іграшковий дзвін древнього світу

Черкащанка Ольга Отнякіна 19 років поспіль виготовляє з білої глини іграшки для дітвори. Оскільки такі забавки для малюків, які виліплює та розмальовує пані Ольга, не робить більше ніхто, то її можна вважати єдиною такою майстринею в Україні.

Всі статті рубрики