Президент здолав Прем'єра

Президент здолав Прем'єра

«Президент переміг в усіх судових справах, які ініціював Кабінет Міністрів проти Президента», — повідомив на вчорашній прес-конференції заступник голови секретаріату Ігор Пукшин. За його словами, півроку тому Кабмін звинуватив Ющенка в тому, що він незаконно призначав керівників державних адміністрацій.

Бій із тінню

Бій із тінню

Уряд та законодавча гілка влади не захищають населення від корупційних проявів, вважає керівник головної служби з питань діяльності правоохоронних органів секретаріату Президента Віктор Безкоровайний. Він заявляє, що «причина (існування корупції) у відсутності системи протидії корупції».

Зламані «грати»

Зламані «грати»

Україна таки дочекалася від Росії «жесту доброї волі» у відповідь. Слідом за аналогічним рішенням нашого МЗС, північні сусіди й собі скасували список персон нон грата з числа громадян України. Як випливає з офіційної заяви представника МЗС Російської Федерації Михайла Камiніна, зроблено це «за домовленістю з українською стороною й у зв'язку з прийнятими в Києві рішеннями про скасування заборони на в'їзд на територію України окремим громадянам РФ компетентними органами Росії — на основі принципу взаємності».

Велика перетасовка

Велика перетасовка

Президент почав масштабну кампанію з «перетрушування» регіонів. Того ж дня, коли змінилося керівництво Чернігівщини (нагадаємо, позавчора Микола Лаврик залишив посаду глави облдержадміністрації за власним бажанням), відбулася ротація і в Миколаївській області. Напередоднi візиту в Угорщину Віктор Ющенко підписав указ про відставку «губернатора» Олександра Садикова.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Банковій на руку

Банковій на руку

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Сталося. Два місяці, з часу відставки з посади голови КС за власним бажанням Івана Домбровського, конституційна Феміда на Жилянській лишалася обезголовленою. За цей час функції керівника приміряв на себе i звільнений Президентом iз посади судді КС Валерій Пшеничний, певний час виконувати обов'язки голови довелося й тому ж пану Домбровському, як найстаршому за віком судді. Але позавчора на спеціальному пленарному засіданні судді КС таки обрали собі голову — з другої спроби ним став 60-річний Андрій Стрижак.

Всі статті рубрики