Остання відРАДА

Остання відРАДА

Поки що Олександр Мороз не скликатиме позачергової сесії Верховної Ради. На вчорашній прес-конференції він не зумів назвати точної дати проведення такого зборища депутатів. «Сесія може відбутися у період з 10 липня по 2 вересня, — відзначив Голова розпущеної ВР. — Коли саме — зараз не можу сказати, бо немає для цього підстав».

Від «губернатора» на прощання — 91 біла троянда

Від «губернатора» на прощання — 91 біла троянда

Уже екс-голова Чернігівської облдержадміністрації Микола Лаврик учора вперше зачитував звернення до депутатів Чернігівської обласної ради з папірця. При цьому він ледве стримував сльози. Це було його останнє звернення до депутатів на «губернаторській» посаді. Президент підписав заяву Миколи Лаврика про відставку. Питання, хто буде новим керівником Чернігівської ОДА, також вирішене.

Міністре, де ваш лікарняний?

Міністре, де ваш лікарняний?

Про те, що міністр внутрішніх справ Василь Цушко йде на поправку i невдовзі повернеться на робоче місце, громадськість дізнається вже протягом місяця. Втім пан Цушко досі залишається у приватній німецькій клініці (за деякими свідченнями, він змінив ще одну медичну установу). Нагадаємо, до ФРН його було доставлено реанімаційним літаком з діагнозом «інфаркт міокарда» ще 31 травня. Міністру заважають повернутися нібито погіршення здоров'я й чергові серцеві напади.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Політичні маневри і погані манери

Політичні маневри і погані манери

Одесити вже звикли до спільних антиукраїнських і антинатовських акцій протесту якихось двох сотень парафіян одеських храмів УПЦ Московського патріархату та їхніх колег-комуністів. Ці активісти наприкінці минулого тижня влаштували «хресну ходу проти навчань «Сі бриз-2007», тримаючи в руках російські триколори, гасла реанімації в Одесі пам'ятників Новоросії та плакати «НАТО — геть», «Стой за Христа до мученического конца!» тощо.

Всі статті рубрики