«Гріх сміятися з хворих»...

«Гріх сміятися з хворих»...

Після того як Президент підписав указ про розпуск Верховної Ради, багатьох громадян України турбує запитання: навіщо потрібні дострокові вибори, якщо в їх результаті ситуація в парламенті суттєво не зміниться? На думку лідера «Народної самооборони» Юрія Луценка, головне — не допускати в новому парламенті переходу депутатів з однієї фракції в іншу. «Ми із Жванією вже домовились, що не будемо перекуповувати депутатів Ахметова, щоб Ющенко не мав законної можливості розпустити і наступний парламент», — пожартував Луценко вчора під час онлайн-конференції на сайті «Оглядач».

Давид Жванія: Янукович каже про «нульовий варіант» тому, що він — пацан, який думає, що вся Україна — на базарі

Давид Жванія: Янукович каже про «нульовий варіант» тому, що він — пацан, який думає, що вся Україна — на базарі

Давид Жванія — «енерджайзер», яких ще пошукати. На інтерв'ю до редакції «УМ» у середу він приїхав о 23.15 — після численних зустрічей і переговорів. А з «України молодої» поїхав не додому, а знову ж таки на роботу. На запитання, чи він узагалі коли-небудь спить, сміючись, відповів: «Останнім часом — ні». При цьому своєю енергією цей неймовірно харизматичний український грузин заряджає, здається, все навколо. Схоже, зарядив нею і сцену, яка у листопаді-грудні 2004-го стояла на Майдані, а цього року за фінансової підтримки Жванії проїхала майже по всіх регіонах України під брендом «Народної самооборони».
«Я вічний опозиціонер», — каже Жванія, однак цього разу сміх серйозний: в опозицію успішного бізнесмена привели принципи, якими він, на відміну від більшості українських політиків і тим паче підприємців, не торгує й не збирається. Бізнесмен Жванія був опозиціонером до Леоніда Кучми і його антинародної влади; міністр з питань надзвичайних ситуацій Жванія не приховував своїх критичних зауважень на адресу Прем'єрки в уряді Юлії Тимошенко; «нашоукраїнець» Жванія вийшов із партії, бо його обурювало те, що замість рятувати народ від розчарування «НУ» перетворюється на «болото». Пан Давид не приховує своєї заможності, але не відносить себе до олігархів на кшталт Ахметова, який дбає лише про свою кишеню, нехтуючи добробут «простих» людей. А ще Жванія виступає за об'єднання всіх демократичних сил і каже, що справді вболіває за Україну, хоча й народився у Тбілісі. Спершу Давид Важайович попросив дозволу говорити російською мовою — «так швидше». Але посеред розмови непомітно перейшов на українську й до російської вже не повертався...

Всі статті рубрики