Проголошувати гасла легше, ніж прибирати у своєму під'їзді

Проголошувати гасла легше, ніж прибирати у своєму під'їзді

Геннадій Мінаєв — керівник із тих, хто не мав досвіду апаратної роботи та інтриг коридорів влади. З одного боку — ніби позитив, з іншого — низка проблем, які з такої недосвідченості витікають. Утім Геннадій Мінаєв вважає, що коли на шальки терезів покласти досвід і новизну, то новизна переважить, — досвід сьогодні, швидше, обтяжує: старі методи радянського чи ще й компартійного керівництва заважають процесам реформування.

Цікаво і без слона

Цікаво і без слона

Ідею організації в обласному центрі зоологічного парку підказало саме життя, і в першу чергу — високий інтерес подолян до страусячої ферми під Гайсином, яка стала родзинкою для різноманітних екскурсій до міста. В комунальному підприємстві «Віноблагроліс» за неї вхопились і почали розвивати на власний страх і ризик. Посприяла реалізації задуму і чимала територія в межах Вінниці, яка дісталась підприємству від занепалого тресту зеленого господарства.

Діло — труба

Діло — труба

Неймовірна історія трапилася в Умані, що на Черкащині. Там газовики серед білого дня помітили, як швидкими темпами падає тиск газу в міськiй мережi. Вони підняли на ноги еменесників і разом почали шукати джерело витоку. Знайшли його швидко — на вулиці Малофонтанній, біля одного з житлових будинків, побачили випиляний шматок труби, що була прокладена навпроти вікна однієї з квартир. Терміново довелося призупинити газопостачання 11 квартир.

Всі статті рубрики