Рокіровка на льоду

Рокіровка на льоду

Хоч би що там казали, але світовий форум в Японії продемонстрував переваги нової системи суддівства. Нагадаємо, революційні правила, апробовані в сезоні—2003/04, викликали безліч нарікань із боку тренерів, спортсменів та журналістів. Усі стверджували, що нововведення абсолютно не зрозумілі простому глядачеві, який звик до оцінок на кшталт 5.9—6.0. Багато хто нарікав, що складність програм «геть убиває» артистизм, та й об'єктивності у роботі суддів, мовляв, ніскілечки не додалося.

Зачекалися під п'єдесталом

Зачекалися під п'єдесталом

На головному старті року «водників» в Австралії завершився дев'ятий змагальний день, а українська команда й досі без нагород. В останніх номерах програми наші спортсмени все ближче підходять до заповітного п'єдесталу, але зійти бодай на третю сходинку їм поки що не вдається.

Вівчарі й вівці

Вівчарі й вівці

Власне, увесь передматчевий ажіотаж навколо гри Фарери — Україна зчинився навколо стану газону у Тофтірі, бо поле ще на початку тижня вкривав сніг, підігріву там немає та й, узагалі, в березні на Овечих островах (а саме так перекладається назва Фарер) національні збірні ще ніколи не грали. Але матч відбувся, завершився з прийнятним рахунком, і травм ніхто з гостей не отримав.

Азія — теж Європа

Азія — теж Європа

Справжніми героями минулого уїк-енду стали футболісти збірної Казахстану, які вперше виграли, виступаючи під егідою Європейської федерації. Причому битими в Алмати виявилися не якісь там аутсайдери, а доволі сильна збірна Сербії. За гостей повний матч відіграв захисник київського «Динамо» Мар'ян Маркович.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики