З нами Бог і Ахметов!

З нами Бог і Ахметов!

Чечетов сам заговорив про «Криворіжсталь». Власне кажучи, ніхто не тягнув за язика колишнього керівника Фонду держмайна коментувати таку невиграшну для нього тему: минулий склад Генпрокуратури не зумів нічого довести, а нинішній полює лише на політичних опонентів. Але Михайло Васильович, через кадровий голод виступаючи від імені синьо-білої команди, таки наважився — і став автором найгучнішої нісенітниці тижня.

«Донецькі» рвуться до неба

«Донецькі» рвуться до неба

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Донбас отримає цільову субвенцію в 140 млн. грн. на модернізацію комплексу місцевого аеропорту. З державної казни планується профінансувати спорудження нового пасажирського терміналу, злітно-посадочної смуги та організацію роботи технічних служб.
Свою частку внесуть бюджети Донецької області (20 млн. грн.) і самого обласного центру (близько 4 млн. грн.). Такий детальний розпис кошторису майбутньої реконструкції, очевидно, означає: і місцеве керівництво, і делеговані в столичні органи влади «донецькі» остаточно заспокоїлися щодо питання, кому ж належатиме цей стратегічно важливий і економічно привабливий об'єкт.

Всі статті рубрики