Маскаєв буде битий, але пізніше

Учора в Києві брати Клички звітували журналістам про перемогу, здобуту Володимиром минулої суботи в Мангеймі (нагадаємо, Володя відстояв свої титули чемпіона світу IBF та IBO). Звичайно, всіх найбільше цікавило, як саме брати тепер збираються здійснити свою давню мрію про одночасне володіння чемпіонськими поясами різних боксерських версій. З'ясувалося, що Віталій справді зійдеться в титульному бою за звання чемпіона WBC із росіянином Олегом Маскаєвим. Щоправда, дата цього поєдинку ще не визначена.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Невезучі «помаранчеві»

Повторити клубний рекорд за тривалістю перебування в єврокубках «Шахтарю» не вдалося. Натомість сценарій, за яким гірники припинили боротьбу в Кубку УЄФА-2007, вельми нагадує саме березень 1984-го. Тоді на полі «Порту» у чвертьфіналі Кубка кубків донеччани вели перед, але поступилися після «лівого» пенальті та низки ще кількох «дивних» суддівських рішень — 2:3. Удома також вигравали 1:0, але наприкінці гри пропустили гол після навісу з кутового та неймовірного удару головою британця Уолша. Хіба позавчорашні події на РСК «Олімпійський» не нагадують те протистояння? «Порту» — також представник Піренейського півострова; цей клуб, як і сьогодні «Севілью», тоді теж називали однією з кращих команд на континенті.
Загалом, чемпіон України утретє поспіль вийшов у весняну стадію Кубка УЄФА, але ще ніколи не був настільки близьким, щоб потрапити до чвертьфіналу. Захоплююча драма в Донецьку завершилася просто неймовірною розв’язкою. Коли ще фатальний гол на останніх секундах доданого часу тобі забиває воротар чужої команди?!