Символічна плата за новеньку хату

Символічна плата за новеньку хату

Керівник Одеського міськуправління капітального будівництва Іван Стас готується до підписання незвичного договору з мешканкою міста Оленою Петручек. Ідеться про оформлення договору купівлі-продажу двох квартир, яких гостро потребує велика родина Олени Степанівни. Сама вона виховує п'ятьох дітей, у тому числі двох синів із вродженою вадою серця. Причому живе з дітьми у помешканні своєї сестри Людмили — також багатодітної матері. Всього в родинах сестер, що з усіх сил стараються підняти й виховати своїх дітей, 13 осіб. Зайве казати, що у двокімнатній квартирі площею 40 квадратних метрів живеться тіснувато. От і прийшла на виручку міська громада.

Якщо мужній — тримай орден

Якщо мужній — тримай орден

Юний мешканець села Головенка Житомирського району, 13-річний Вадим Нестерчук віднині справжня знаменитість на батьківщині. До хлопчика вже протоптали стежку журналісти, рятувальники, сам «губернатор» Житомирщини Юрій Павленко вітав подарунками. А тепер малого ще й нагородять орденом «За мужність» III ступеня —Президент України Віктор Ющенко підписав відповідний указ.

Гра в цифри

Гра в цифри

Уряд Віктора Януковича днями підбивав підсумки своєї піврічної роботи в соціальній сфері. Виходило оптимістично — цифри «красиві», вражаючі, статистика — обнадійлива. По-перше, прем'єр-міністр пообіцяв, що в жодному разі в цьому році соціальні програми не будуть зменшені чи «згорнені». Навпаки, основний пріоритет уряду в цій сфері — стратегія подолання бідності. «Але спочатку повинна йти економіка, її розвиток, а потім уже, на цій основі, — вирішення соціальних проблем», — зазначає Віктор Янукович.

Всі статті рубрики