«Пірати» замучили

«Пірати» замучили

Кейра Найтлі стомилася. Що й не дивно, адже у свої неповні 22 роки британська актриса просто «на розхват» — її агенти буквально засипані пропозиціями ролей. Окрім того, тендітну дівчину вже замучили підозри в анорексії (хвороба, що характеризується категоричним запереченням їжі). І хоча Кейра всіх переконує, що насправді зовсім не прагне худнути і навіть навпаки, їсть часто й багато, жовта преса їй не вірить. Актриса навіть була змушена звернутися до суду, після того як одне видання звинуватило її в тому, що, маючи перед очима такий поганий приклад, «пересічні» дівчата гинуть від анорексії.

Замість широкого екрана — вузька камера

Замість широкого екрана — вузька камера

Відомому акторові Деніелу Болдуїну патологічно не щастить. Мало того що брат голлівудської суперзірки Алека Болдуїна ніяк не може перевершити не лише найстаршого Алека, а й молодшого брата Уїльяма. Ба, більше — його значно обіграв (за кількістю успішних ролей) навіть наймолодший із Болдуїнів, Стівен! А Деніел, до всього, ще й постійно потрапляє в поле зору правоохоронців. Актора кілька разів затримували за зберігання наркотиків, і щоразу йому лише дивом вдавалося уникнути покарання. У липні минулого року Болдуїн у нетверезому стані врізався на своїй машині одразу в кілька припаркованих автомобілів і був змушений виплачувати компенсації їхнім власникам та сплачувати чималенький штраф.

Борат повертається

Борат повертається

Не встигли вщухнути суперечки щодо того, як ставитися до пародії на казахів і американців, зображеної англійським коміком Сашею Коеном у кінокомедії «Борат», як виявилося, що незабаром у цього фільму з'явиться продовження. Принаймні американський мультимільярдер Руперт Мердок, якому належить кінокомпанія «ХХ століття Фокс», оголосив, що Коен підписав контракт на участь у зйомках «Бората-2».

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Ночами деякі автомобілi думають, що хазяїн загубився, й голосно виють від страху...

Всі статті рубрики