І з Севастопольської на Московську — «на рогах»

І з Севастопольської на Московську — «на рогах»

В одному з найнезручніших у плані транспортної розв'язки районі столиці найближчим часом з'явиться нова тролейбусна лінія, що сполучатиме Севастопольську та Московську площi. Тролейбус ходитиме Червонозоряним проспектом, на якому наразі тимчасово призупинено рух транспорту через ремонтні роботи. Розпорядження «Про будівництво тролейбусної лінії по Червонозоряному проспекту від Севастопольської площі до Московської площі» вже підписав міський голова Олександр Омельченко.

Бакси у дамській сумочці

Бакси у дамській сумочці

Наша співвітчизниця, відлітаючи до Об’єднаних Арабських Еміратів рейсом «Одеса—Дубай», напевно, хотіла забрати з собою найцінніше, а тому прихопила до літака... близько півтора мільйона гривень. Щоправда, жінку затримали працівники Чорноморської регіональної митниці. Як повідомили «УМ» у прес-службі Державної митної служби України, на запитання митників пані відповіла, що не має нічого забороненого для вивезення за кордон.

Запаморочення від літератури

Запаморочення від літератури

Вісім учнів сьомого класу однієї зі шкіл Білої Церкви потрапили до реанімації дитячої міської лікарні з діагнозом отруєння парами отруйних речовин. Під час уроку зарубіжної літератури у роздягальні цього ж кабінету з необережності була розбита пляшка з розчинником.

Кулю в голову — «бакси» в кишеню

Кулю в голову — «бакси» в кишеню

Даруйте за певний цинізм аналогії, однак скупий дійсно платить двічі. Інколи навіть скороченням терміну свого перебування на волі. Тривале ув'язнення — реальна перспектива 37-річного бізнесмена з Мелітополя. Мав спільну справу з приятелем-однолітком. Так склалося, що заборгував йому чотири тисячі доларів, а розкривати гаманець не горів бажанням. Тож вдався до реалізації дешевшого «проекту» ліквідації боргу. За схемою «немає людини — немає проблеми».

Всі статті рубрики