Пролетіли — пронесло

Пролетіли — пронесло

З'явилися перші подробиці щодо аварії військового гелікоптера, який розбився позавчора у Сумській області. За даними прес-служби оборонного відомства України, екіпаж машини своїми діями запобіг падінню на село Озаричі: «Щоб урятувати життя місцевих мешканців, екіпажу вдалося відвести аварійний гелікоптер від населеного пункту Озаричі, але врятувати власне життя авіатори не змогли». Як уже повідомляла «УМ», вертоліт Мі-8Т зазнав аварії неподалік цього селища. Ніхто, крім трьох членів екіпажу, не загинув. Жертвами катастрофи стали: заступник командира авіаційної ескадрильї, військовий льотчик 2-го класу майор Вадим Осетров (загальний наліт — 500 годин), льотчик-штурман, військовий льотчик 3-го класу старший лейтенант Сергій Рогачов (загальний наліт — 167 годин) та бортовий технік майстер військової кваліфікації капітан Микола Хохія, повідомляє прес-служба МО.

Вперлися рогом

Вперлися рогом

Позавчора черкащани на собі відчули масштабний страйк тролейбусників, які трапляються на клятому Заході, коли тамтешній ситий робочий люд «качає» свої права. Тільки у Черкасах, на відміну від Заходу, права качали зовсім голодні працівники міського тролейбусного управління, борги із зарплатні яких сягнули сумарно більше мільйона гривень. Тому 70 тролейбусів, які зазвичай щоденно виходять на траси Черкас, у середу вперлися рогом й не зрушили з місця. Що діялося на зупинках міського транспорту — словами не передати. Люди, які поспішали на роботу, й молодь, котра запізнювалася на заняття, брали маршрутки штурмом. Поталанило не всім.

День великого простою

День великого простою

Позавчора майже всі найбільші ринки Харкова зустріли покупців порожніми рядами. На роботу не вийшли навіть представники в'єтнамського та нігерійського земляцтв, які вже давно стали колоритною складовою найбільшого у Східній Україні Барабашовського торгового центру, День великого простою дрібні підприємці влаштували на знак протесту проти введення окремого збору до Пенсійного фонду. Їх не влаштовують ні визначені Києвом сімдесят щомісячних гривень на власну пенсію, ні той факт, що цю обов'язкову страховку чиновники вивели за межі єдиного податку.

Важкий корвалол

Важкий корвалол

Ліки все-таки не подорожчають. Цього тижня своєю постановою Кабмін увів усі ліки, які продаються в Україні — а їх близько 8300 найменувань, — до переліку медпрепаратів, на які буде збережено пільгове оподаткування. Таке урядове рішення спричинила легка паніка серед небагатих українців, які, зачувши, що в держбюджеті наступного року передбачено відміну пільгового оподаткування ліків, що призведе до подорожчання, почали похапцем скуповувати валідоли, корвалоли та анальгіни.

Саддам дивиться кіно

Саддам дивиться кіно

Головний колишній співробітник Саддама Хусейна та, як вважають, теперішній лідер антиамериканського партизанського руху в Іраку Іззат Ібрагім аль-Дурі здався американцям — повідомила агенція ІТАР-ТАКС із посиланням на арабськi ЗМІ в Каїрі. Але головна увага світу надалі привернута до долі заарештованого минулої суботи колишнього президента Іраку Саддама Хусейна. Американська адміністрація та Правляча рада Іраку спростували чутки про можливе вивезення затриманого з країни і повідомили, що він надалі утримується в Іраку, на околицях Багдада.

Обрати легше, ніж усунути

Обрати легше, ніж усунути

Під поданням про початок імпічменту президента Литви Роландаса Паксаса склали підписи 85 депутатів Сейму (парламенту) країни. Останнім свій, 86-й, підпис демонстративно поставив голова Сейму Артурас Паулаускас. Для початку процедури відкликання голови держави, за Конституцією Литви, потрібно зібрати підписи лише 36 депутатів, але збір 86 підписів став своєрідною демонстрацією сили. Підписи під поданням склали не лише представники опозиції, а й частина пропрезидентської правлячої коаліції.

Путівка у смерть

Путівка у смерть

Шахтарський Павлоград, що на Дніпропетровщині, спантеличений страшною звісткою: на трасі під Алуштою розбився автобус із гірниками, які їхали відпочивати в кримський санаторій «Золотий колос». Жахлива трагедія сталася позавчора о 20.40. Як повідомляє Центр протипожежної пропаганди МінНС України, увечері на гірську дорогу випав сніг. Керувати транспортом у таких умовах не завжди зважиться навіть місцевий водій. Автобус несподівано почало заносити на підпірну стіну, машина з відпочиваючими перелетіла через бордюр, пробила рекламний щит, що стоїть біля дороги, і полетіла до 7-метрового урвища. Перекинувшись кілька разів, автобус знову став на колеса.

Всі статті рубрики