Бачити руками

Бачити руками

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Інколи батьки трохи розгублюються, коли вперше приводять своїх діток до Олександра Войнаровського. Незвично їм бачити, як незрячий масажист, протискуючи у спеціальному зошиті якісь тільки йому зрозумілі дірочки, занотовує дані про маленького пацієнта. Незвично, як повільно і обережно, завченим маршрутом, підходить він до кушетки... Але розгубленість триває недовго —далі, як правило, з'являється усмішка. Спочатку на вустах малого карапуза, який потрапляє до рук Олександра, а потім і в дорослого, який бачить, як вправно виконує необхідні маніпуляції медик.

13-річний вогнеборець

13-річний вогнеборець

Юного мешканця села Головенка Житомирського району, 13-річного Вадима Нестерчука, односельчани віднині знають як справжнього героя-рятівника. Адже напередодні нового року хлопчик виявив неабияку мужність — виніс із вогню четверо малюків. Того дня, розповіли «УМ» у прес-службі Міністерства з надзвичайних ситуацій, мешканка села Катерина Аніканова, мати шістьох дітей, пішла до школи за подарунками для малюків. Удома залишилися п'ятирічні близнюки Валентина та Андрійко, а також двоє братів, двох і шести років.

Статистику на хліб не намажеш...

Статистику на хліб не намажеш...

Статисти з Міністерства праці та соціальної політики стверджують, що працюючим українцям щомісяця краще живеться. І посилаються на дані з середньої заробітної плати. Зокрема, за словами заступника міністра Миколи Солдатенка, середньомісячна заробітна плата за січень-листопад 2006 року, порівняно з відповідним періодом минулого року, зросла на 29,7 відсотка і становила майже 1021 гривню на місяць. Номінальна заробітна плата у листопаді 2006 року, порівняно з листопадом 2005 року, зросла на 23 відсотки і становила 1104 гривні.

Всі статті рубрики