Получка для МЗС. Але не для міністра

Получка для МЗС. Але не для міністра

Прем'єр Віктор Янукович «дозволив дихати» Міністерству закордонних справ, рахунки якого ще з 1 січня були заблоковані Державним казначейством, яким відає відомий «європолюб» Микола Азаров. Наприкінці дня в понеділок Прем'єру Януковичу подзвонив міністрТарасюк і пояснив йому «ненормальну і абсурдну ситуацію», що склалася з фінансуванням МЗС. «Прем'єр не очікував від мене ніяких поступок, він погодився, що це треба виправляти, і дав відповідне доручення. Очевидно, Прем'єр не був поінформований. Після моєї телефонної розмови з Прем'єр-міністром за його вказівкою було дано доручення розблокувати рахунки МЗС», — повідомив опальний міністр закордонних справ у програмі «Епіцентр» на телеканалі «1+1». Зранку наступного дня речник МЗС Андрій Дещиця задоволено «рапортував» журналістам, що рахунки відкрито і вже надходять кошти.

Американські «кольчуги» вступають у Варшавський договір

Американські «кольчуги» вступають у Варшавський договір

США прагнуть розпочати переговори з Польщею про можливість розташування на її території частини своєї протиракетної оборони (ПРО). Інформація, яку позавчора оприлюднив представник американської амбасади у Варшаві, поповнилася аналогічною новиною про переговори з Чехією. Подібні розмови точилися й раніше, проте уряди центральноєвропейських країн не давали ствердної відповіді на пропозиції Вашингтона.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Програш з оптимізмом

Програш з оптимізмом

«Ще не вечір, — заспокоює Борис Тарасюк, — ще не вечір. Я просто хочу сказати, що не потрібно реагувати тільки на рішення, які мають тимчасовий характер, тому що сама Рада ЄС може прийняти й інше рішення». Так міністр закордонних справ, у нинішній скрутній ситуації — головний євроінтегратор — намагається підбадьорити співвітчизників після ухвали ЄС не вносити в нову угоду з Україною будь-якого пункту про наші перспективи в майбутньому стати членом Євросоюзу. «Щодо цього (питання про майбутнє членство в Союзі. — Ред.) немає консенсусу в Європейському Союзі, — переконує Тарасюк — Потрібно бути реалістами в цьому відношенні, але це не означає, що ми не повинні працювати з перспективою членства».

Всі статті рубрики