Мороз у законі

Мороз у законі

Спасибі нашим державним діячам — не дають журналістам занудьгувати. Поки депутати на канікулах, у політичному житті країни, здавалося б, мало бути затишшя й нудота, аж ні. Уряд, секретаріат Президента і Верховна Рада виконують «танець із шаблями» навколо закону про Кабмін. Цього разу головну партію виконує Олександр Мороз: протягом останніх кількох днів спікер не раз запевняв, що підпише багатостраждальний закон, якщо цього не зробить Президент. Щоправда, вранці цього останнього дня спікер таки доручив Комітету ВР із питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провести термінове засідання і проаналізувати правову основу для введення в дію закону про Кабмін.

Шпигунські пристрасті

Шпигунські пристрасті

Новий тиждень у Харкові вже традиційно розпочався з нового скандалу, головним фігурантом якого вкотре став секретар міської ради Геннадій Кернес — людина з сумнівною репутацією та нестійкими політичними поглядами. Тепер чиновник-«регіонал» посварився зі співробітниками Служби безпеки України.

«НаСа» наступає

«НаСа» наступає

Першу поїздку в новій для себе ролі — лідера громадського руху — Юрій Луценко здійснив до Вінниці. Перед тим був святково-розважальний вертеп під егідою «Народної самооборони» в Івано-Франківську, а Вінниця стала першим політичним полігоном. Як зізнався потім Юрій Луценко, цей обласний центр обрали невипадково: вирішили почати «ані з Заходу, ані зі Сходу». До того ж саме у Вінниці було сформовано перший оргкомітет цього руху.

«Хана» через Ханнамова?

«Хана» через Ханнамова?

Президент Віктор Ющенко просить уряд розглянути можливість звільнення міністра транспорту Миколи Рудьковського. Про це вчора на брифінгу заявив заступник голови президентського секретаріату Олександр Чалий.

Всі статті рубрики