Соціалісти не вірять Генпрокуратурі,

Соціалісти не вірять Генпрокуратурі,

Фракція Соцпартії вважає неприпустимим подальше перебування Медведька на посаді Генпрокурора. Соціалісти пояснюють таку свою позицію «очевидною некомпетентністю» прокуратури, а також тим, що її діяльність має «замовний характер». Зокрема, СПУ нарікає на спробу «поховати» розслідування вбивства Георгія Гонгадзе і те, що нещодавно було змінено слідчу бригаду, яка веде цю справу.

Президент ветує закон про Кабмін

Президент ветує закон про Кабмін

Президент Віктор Ющенко дав доручення своєму секретаріату підготувати вето на закон про Кабінет Міністрів України, ухвалений парламентом 21 грудня. Про це вчора на прес-конференції повідомив перший заступник глави СП Арсеній Яценюк. Він підкреслив, що, ухвалюючи цей закон, Верховна Рада не врахувала жодної з 86 поправок, внесених Президентом.

«Баланс можливий, коли дивися просто в очі»

«Баланс можливий, коли дивися просто в очі»

На позавчорашній прес-конференції, присвяченій підбиттю підсумків за рік, Прем'єр Віктор Янукович щиро і люб'язно дякував журналістам — за співпрацю, інтерес до Кабміну та правильне його висвітлення. Не допомогло! Запитання про орден українофобу Затуліну таки поставили.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Передноворічний «бодун»

Передноворічний «бодун»

«На жаль, ми сьогодні не можемо продемонструвати вам бійки, які, виявляється, так люблять у Києві. Я вам співчуваю», — засмутив міський голова столиці Леонід Черновецький шанувальників фізичних, а не політичних боїв. «Ну ви ж бачите — всі депутати Верховної Ради десь на Таїті, от битися й нікому», — пожартував БЮТівець Михайло Бродський.

Всі статті рубрики