Ціни, якими нас дурять

Ціни, якими нас дурять

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

За часів Радянського Союзу з визначенням правильності ціни проблем не було — ціна товарів на світовому ринку публікувалась у газетах. Міністерство торгівлі СРСР і кожний громадянин могли співставити їх із цінами на внутрішньому ринку. Нині установи, яка б відслідковувала рух товарних потоків на світовому ринку і давала рекомендації відповідним галузям народного господарства, немає. Прикро, що й журналісти цю важливу тему обходять.
Закони ринкової економіки передбачають, що ціна товару складається з собівартості, тобто витрат на його виготовлення (видобування), затрат на транспортування плюс прибутку для всіх учасників економічного процесу. Комерсант чи підприємець, перед тим як ухвалити будь-яке рішення, мусить вивчити історію питання, заглянути в майбутнє — і тільки тоді це рішення буде правильним сьогодні.

Пошуки забутих мільйонів

Пошуки забутих мільйонів

Голова Луганської обласної держадміністрації Олександр Антипов знайшов спосіб подолати комунальну кризу в шахтарських містечках. «Аби отримати гроші на утримання соціальної сфери вугільних підприємств, ми маємо намір у судовому порядку відкликати підписи міських голів під актами закриття шахт області», — заявив він на черговій прес-конференції.

Всі статті рубрики