Рейтингова «синява»

Рейтингова «синява»

Мабуть, дарма Юлія Тимошенко так ревно домагається розпуску парламенту і призначення нових виборів. Адже у випадку проведення нових «великих перегонів» її блок набрав би на 2% менше, аніж весною цього року, — 20,2% виборців. Насправді різниця не надто велика (з урахуванням похибки), але значно показовішим є те, що більшість у Раді однаково взяли б «регіонали». За них свої голоси нині віддали б 35,9% виборців. Із таким результатом вони могли би творити навіть одноосібну більшість. Адже спільний здобуток БЮТ, «Нашої України» (8,4%) та Компартії (4,6%) не дотягує до рейтингу наразі найпопулярнішої політичної сили. А інші блоки й партії 3-відсотковий бар'єр до ВР не подолали б узагалі.

Ще трохи «СОТових»

Ще трохи «СОТових»

Верховна Рада забула про чвари і виявляє неабияку одностайність. Наразі, щоправда, тільки в одному питанні: несподівано всі фракції парламенту, окрім комуністів, усвідомили важливість вступу України до Світової організації торгівлі. А деякі з них, очевидно, ще й переконалися, що цього року ми до СОТ однак не встигнемо. Так чи інакше, за «СОТівські» законопроекти в першому читанні дружно голосують близько 400 нардепів.

Опозиційне безЗАКОНня

Опозиційне безЗАКОНня

Логіку, якою керувалася фракція Блоку Тимошенко, стаючи вчора на заваді розгляду закону про опозицію, один із її лідерів Олександр Турчинов пояснив так: мовляв, те, що в порядку денному передбачені відразу два варіанти законопроектів (один від БЮТ, інший — від Партії регіонів) свідчить про одне: влада «просто хоче запустити механізм голосування, аби протягнути свій закон». Раніше нібито існували зовсім інші домовленості, а п'ятничним ранком, несподівано для БЮТівців і без попередження інших членів парламенту, на обговорення були винесені відразу обидва законопроекти.

Останній бастіон Катеринчука

Останній бастіон Катеринчука

«Ставлення виборців до «Нашої України» засвідчує, що в партії потрібні кардинальні зміни, і вони повинні відбутися на другому етапі з'їзду НСНУ [11 листопада]», — про це заявив на прес-конференції в Черкасах голова виконкому «Народного союзу «Наша Україна» Микола Катеринчук, який приїжджав до міста своєї юності і схиляв однопартійців на свій бік. На думку Катеринчука, другий етап форуму НСНУ має схвалити опозиційний статус «Нашої України», а також змінити все керівництво партії, яке не справилося із поставленими завданнями. «Якщо цього не станеться, партія не буде корисною ні для суспільства, ні для політики», — вважає пан Микола.

Кабельників — ліцензувати, культ Путіна у Криму — розвінчати!

Кабельників — ліцензувати, культ Путіна у Криму — розвінчати!

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення підбила підсумки проведених нею перевірок телевізійних та радіомовних частот України. Виявлено ряд порушників, до яких застосовано низку дисциплінарних стягнень. Про це на брифінгу проінформував голова Нацради Віталій Шевченко.

Три богатирі Президента

Три богатирі Президента

Дорвалися! Якщо донедавна «синьо-білі» мирилися з присутністю «помаранчевих» міністрів в уряді Януковича , то тепер час розправи настав. Принаймні для «яструбів» Партії регіонів. Адже не зрозуміло, чи, бува, «голуби» не використовують нинішню ситуацію з відставкою для шантажу «Нашої України»: мовляв, даємо вам останній шанс для створення «широкої» коаліції. От i звільнили лише Зварича та Ліхового, а щодо «недовішаних декабристів» Поляченка та Павленка — ще подумаємо.

Хелловін по-київськи: нічний дерибан землі із бійками, але без телекамер

Хелловін по-київськи: нічний дерибан землі із бійками, але без телекамер

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Глибокої ночі на середу, в самий розпал Хелловіну, в Києві закінчилася ІІІ сесія міської ради. Тривала вона аж 14 годин; було розглянуто близько 170 питань, з яких аж 122 стосувалися землекористування. Оскільки землевідведення межує з модним нині поняттям «дерибан», то на сесії кипіли справжні пристрасті по лінії «влада—опозиція». Депутати билися ще й навколо комунального банку Хрещатик, голосували за себе і за інших, з подачі головуючого по кілька разів переголосовували питання, що не проходили одразу, блокували трибуну... Закінчилося все тим, що фракції Блоку Тимошенко, Блоку Кличка і «Наша Україна» оголосили про об'єднання зусиль супроти дій мера Леоніда Черновецького та його команди. Київська опозиція ще не формалізована, їй бракує десятка голосів, щоб стати більшістю, але її невдоволення «новими дерибанщиками» росте. А що нова столична влада дозволяє собі навіть те, чого не дозволяла попередня, то судіть самі: розв'язка вівторкової сесії не транслювалася на телеканалі «Київ», як це звичайно буває. Кияни були переконані, що сесія закінчилася, але...
Із запитанням про те, що насправді відбувалося на цій запеклій сесії, ми звернулися до секретаря комісії з питань інформаційної політики, депутата Київради від найбільшої фракції — Блоку Тимошенко — Олександра Бригинця.

Всі статті рубрики