03.11.2006

У черговому матчі білоруської першості кияни позавчора виявили справжній бійцівський характер. Поступаючись «Металургу» з рахунком 0:3, «Сокіл» зумів навіть вийти вперед, але під завісу основного часу не втримав переваги. Цікаво, що всі три зустрічі українців із командою зі Жлобіна в нинішньому чемпіонаті завершилися внічию.

Білоруська екстра-ліга. 24-й тур. «Юність» — «Хімік-СКА» — 8:7, «Динамо» — «Вітебськ» — 5:0, «Німан» — «Хімволокно» — 0:0, «Брест» — «Керамін» — 2:6, «Сокіл» — «Металург» — 4:4 (0:2, 3:1, 1:1, 0:0; шайби: Благий, 27 (більш.); Матвійчук, 30; Бобровников, 39 (більш.), 45 (більш.) — Лачаунієк, 12 (більш.); Алексєєв, 20; Волчек, 22; Плотников, 53 (більш.)).

Турнірне становище: «Керамін» — 45 (22 матчі), «Динамо» — 43 (21), «Хімволокно» — 40 (21), «Юність» — 38 (21), «Хімік-СКА» — 36 (22), «Німан» — 32 (22), «Гомель» — 28 (21), «Металург» — 28 (21), «Вітебськ» — 22 (22), «Сокіл» — 14 (19), «Брест» — 7 (22).

* * *

Учора зранку за київським часом у НХЛ зустрілися команди двох українських форвардів. «Торонто» Олексія Понікаровського на виїзді обіграло «Тампу-Бей» Руслана Федотенка — 4:2. Понік за 18 хвилин на льоду завдав трьох кидків по воротах Ендрю Рейкрофта й закинув останню шайбу в матчі (вже п'ятий гол у сезоні), коли «Блискавки» поміняли голкіпера на польового гравця. І в Олексія, і в Руслана коефіцієнт корисності «0», при цьому Федот за 16 хвилин у грі двічі турбував голкіпера гостей Марка Деніса.

Ще в одному матчі дня «Кароліна» Антона Бабчука розібралася з «Атлантою» (5:2), а український захисник за 17 хвилин зробив один кидок у «рамку».

На турнірі в бельгійському Хассельті всі три українки зачохлили ракетки вже в першому колі основної сітки. Ольга Савчук програла австралійці Саманті Стосур (4:6, 1:6), Катерина Бондаренко — німкені Мартіні Мюллер (6:2, 4:6, 4:6), а Юліана Федак — бельгійці Кароліні Маес (6:3, 2:6, 5:7).

Влада і спорт

Київська міська рада відмовила церкві «Посольство Боже» у продовженні оренди легкоатлетичного манежу, що на проспекті Тичини, 18. Крім виграних судових позовів, спортсмени нарешті отримали підтвердження своїх прав і від столичної влади. Тепер залишилося домогтися, щоб релігійники звільнили приміщення.