Черкаська Клеопатра

08.09.2006
Черкаська Клеопатра

Ось така вона, київсько-черкаська Габріелла.

      Це симпатичне обличчя часто бачила в ефірі «5-го каналу», але маючи виплекану ще з совєцьких часів стійку недовіру до прогнозів погоди, ніколи не вслухалася в те, що ж говорить глядачам смаглява Габріелла Массанга. Нещодавно, через власну лінь затримавшись на дивані, я таки послухала прогноз погоди «від Габі» і була щонайприємніше вражена. Насамперед здивувалася з чудовезної української вимови цієї дівчини, яка в жодне порівняння не йде ні з вимовою галичан, ні зі штучними «шчо», «аканнями» та «дзєньканнями» багатьох ведучих провідних телеканалів. Тож і взяла мене неймовірна цікавість, звідки це дівчисько перейняло практично бездоганну, невимушену та м'яку мову. Та й узагалі, хто вона, ота загадкова Массанга?

      Довідалася, що народилась Габріелла 24 жовтня 1983 року в Києві і вдома спілкується українською. А найперші її вчителі — рідні дідусь із бабусею, які мешкають на Черкащині. Массанга розповіла, що на київських вулицях до неї зазвичай звертаються англійською і страшенно дивуються, коли дівчина відповідає українською.

      — Кожна така ситуація для мене, ніби вперше, — каже Габріелла.

      На «5-й канал» вона потрапила завдяки модельній агенції. Тоді саме відбувався кастинг, шукали ведучих на різні проекти. В ті роки канал позиціонувався як сімейний і називався «НБМ». Для ведучих існувало три головні вимоги: вільно спілкуватися українською, не боятися камери і виявляти кмітливість.

      На каналі Габріелла з усіма підтримує товариські стосунки. Каже, що колектив «П'ятого» — просто фантастичний. Звісно, існують і найближчі приятелі, з якими вона може після роботи піти «на каву» чи в кіно.

      Габріелла має вищу освіту, за фахом вона менеджер міжнародного туризму. Але працювати на телебаченні їй подобається більше, тож дівчина дуже сподівається, що здобуті в Національному університеті культури знання знадобляться їй у якомусь новому проекті.

      Останнім часом Габріеллу Массангу запрошують у кіно як акторку. Вона вже знялась у трьох кінофільмах. Невдовзі на кіноекранах з'явиться російська мелодрама «Червона перлина кохання», в якій Габріелла має невеличку, але доволі яскраву роль.

      — Щоправда, ця роль дещо сльозлива, — сміється ведуча, — але бере за душу.

      Дівчина каже, що відчуває в собі акторський хист і мріє про цікаві ролі.

      Габріелла полюбляє тусуватися на різних модних шоу-бізнесових вечірках і не приховує цього. Адже їй подобається спілкуватися і знайомитися з новими цікавими людьми. Полюбляє вона й комфортно помандрувати:

      — А хто не любить! Недавно я повернулася з Анталії, де провела свою відпустку. Все було просто клас! Зараз згадую і хочеться туди знову. А ще люблю море, гори, обожнюю природу Греції. А в Єгипті мене прийняли, як свою. Я відчула себе Клеопатрою, здавалося, ніби жила там усе своє життя. Люблю кухню різних країн, мені смакує майже все. А ще я маю смішне хобі: колекціоную плюшеві іграшки. Вдома маю цілий «живий куточок». Мені від цього якось тепліше і затишніше. А ще подобається кататися на конях.

      Найяскравіший життєвий спогад Габріелли (і в цьому вона так само оригінальна) — це її перший власноруч приготований борщ. Хоча дівчина відверто зізнається, що після того борщу вирішила: кулінарією їй краще не займатися. Зате на роботі кожен її день — яскравий і кольоровий. Саме за це Габріелла й любить телебачення.

 • Сашко Лірник: Казку пропускаю через себе...

  Хто не знає Сашка Лірника? Виявляється, є такі. Та з кожним новим днем незнайків стає все менше: то книга з Лірниковими казками до рук потрапить, то диск хтось перепише й дасть послухати, то на телебаченні Лірникову вечірню казочку тато з мамою увімкнуть. Казкар постійно спілкується з читачами, слухачами й глядачами, їздить з волонтерською місією на Донбас, а також за кордон, до українців діаспори. >>

 • Розкадровані мандри

  Професійна мандрівниця Ольга Котлицька цього тижня у Києві збирає друзів, щоб нагадати: телепроекту про подорожі, автором і ведучою якого вона є, уже 20. Спочатку був «На перший погляд», потім він трансформувався у «Не перший погляд». >>

 • Сміятися з леді-боса

  Навіть якщо комедії не ваш улюблений кіножанр, варто подивитися на неперевершений талант однієї з найсмішніших сучасних коміків — американської акторки Меліси Маккарті у новій стрічці «Леді бос», що цього тижня виходить у прокат в Україні. >>

 • «За мною там Непал, Гімалаї сумують»

  Телеведучий Дмитро Комаров на каналі «1+1» показав Камбоджу, Індію, Кубу, Болівію та інші країни такими, як ніхто не здогадувався. Він «вивертає» світ і показує його з вражаючих сторін. У кабінеті Дмитра в офісі «Плюсів», де ми ведемо розмову, ніби зібрані шматочки екзотичних країн, у деталях. >>

 • У новинах немає змоги «погратися»

  Упродовж останніх років вибагливі телеглядачі, які цінують свій час, усе частіше відмовляються від перегляду ефірів так званих великих каналів, де навіть у новиннєвих блоках орієнтуються на «інформацію розваг» — інфотеймент. >>

 • Провокатори з мікрофонами

  У Донецьк прибула група з 20 представників російських ЗМІ, перед якими поставлено завдання «фіксації обстрілів мирного населення українськими військовими», а також «консультацій» з організації провокацій, — повідомили в групі «Інформаційний спротив». >>