«Заворот кишок» у подробицях

«Заворот кишок» у подробицях

Хвороба, з якою Президент України нагло потрапив під ніж хірургів, у простонародді називається грубо і зрозуміліше — заворот кишок. Розтлумачуючи це журналістам, позавчора президент Академії медичних наук Олександр Возіанов — головний консультант і, відповідно, впродовж останніх 13 років знавець усіх хвороб перших осіб держави — сказав, щo такий діагноз, як у Леоніда Кучми, не рідкість у нашій країні. А членкор Академії медичних наук України Петро Фомін, котрий разом із п.Возіановим оперував Леоніда Даниловича, навів статистику: щорічно з такою хворобою, яка спіткала Кучму, лягають у лікарні приблизно 12 тисяч українців, з них 5—10 відсотків оперуються. Головне, що операція, яка тривала 50 хвилин, пройшла успішно. «Все обійшлося без ускладнень, і пацієнт почувається цілком задовільно», — відзвітував Олександр Возіанов.

Більшість мінус два

Більшість мінус два

Схоже, знову починається процес відкату «більшовицьких» парламентаріїв від залишків набридлої «Єди», котрий опозиційні політики анонсували ще на початку роботи цієї сесії. Учора новопризначений перший віце-спікер Адам Мартинюк зачитав на сесії заяви нардепів Валентина Савицького і Володимира Нечипорука про вихід, відповідно, з груп «Європейський вибір» та СДПУ(о). Наразі згадані депутати отримали прихисток серед позафракційних. Невідомо, втім, чи вони, згідно з вересневими прогнозами опозиціонерів, вступлять до лав меншості, чи оберуть менш небезпечне членство.

Ключ до «Відкритого кафе» знайдено?

Ключ до «Відкритого кафе» знайдено?

Останні наскоки у Львові на «Відкрите кафе» (колишню «Російську книгу»), офіс Партії регіонів (із промовистими написами-девізами «За Суми!» і «За Донецьк!»), а також на газету «Молода Галичина», яка є наближеною до об'єднаних соціал-демократів, наштовхують на думку, що всі ці випадки мають системну та продуману організацію. Адже «погроми» не супроводжувалися пограбуваннями чи побиттями, просто було зроблено певні акценти, які зводяться до спільного знаменника: потрібно засвідчити «злочинний» «нашизм» прихильників Віктора Ющенка. Та й міліція не надто поспішає знайти зловмисників, які перед своєю брудною справою вільно вдягають маски, працюють дубцями й камінням, а потім серед білого дня спокійно розбігаються центральними вулицями міста.

Влада починає передвиборчi реПРЕСії

Влада починає передвиборчi реПРЕСії

Усім зрозуміло, що владі вкрай невигідна діяльність опозиційних ЗМІ та журналістів у періоди політичної кризи, та ще й напередодні президентських виборів. Що роблять із вільним словом в Україні, усім відомо: то ще добре, коли цілі тиражі газет топлять у річках, бо іноді вбивають журналістів бейсбольними битками. І подібна практика триває, хай і в інших формах.

Меморандум солідарності демократичних сил

Меморандум солідарності демократичних сил

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Ми, представники фракції блоку «Наша Україна», фракцій Комуністичної партії України, Соціалістичної партії України та Блоку Юлії Тимошенко, висловлюємо стурбованість із приводу ситуації, що склалася в Україні.
Внаслідок недолугої аграрної політики країна переживає системну продовольчу кризу, що проявляється у стрімкому зростанні цін на продукти харчування та хліб. Із кожним днем рівень соціального захисту громадян України зменшується.

Опозиція якщо й колеться, то одразу склеюється

Опозиція якщо й колеться, то одразу склеюється

«У парламенті відновила своє існування та комуно-олігархічна більшість, яка у квітні 2001 року відправила у відставку уряд Ющенка», — так оцінив парламентські події вівторка голова Української народної партії, один із керівників фракції «Наша Україна» Юрій Костенко. Він мав на увазі «обмін люб'язностями» між комуністами, які забезпечили «донецькому» Геннадію Васильєву місце Генпрокурора, та більшістю, котра, у свою чергу, зробила першим віце-спікером ставленика Компартії Адама Мартинюка. Окрім того, Костенко наголосив, що «політичні ставки КПУ після такого кроку катастрофічно впали», а повернення комуністів у лоно олігархічної більшості лідер УНП назвав «цілком прогнозованим», нагадавши, що у травні 2002 року він категорично заперечував можливість існування демократичної опозиції у рамках так званої «четвірки».

Всі статті рубрики