Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

«Шахтар» загруз у власному болоті

«Спочатку в четвер обіграємо «Лілль», а затим переможемо на парламентських виборах», — обіцяв минулих вихідних президент гірників Рінат Ахметов, тіньовий керівник Партії регіонів. «Шахтар» не виграв і знову вилетів із єврокубків. Отже, «пролетить» на виборах і Партія регіонів?..

Ва-банк не пройшов

Учора вдень наша увага на Олімпійських іграх була прикута до жіночої гонки на 30 км вільним стилем. Уболівальники й фахівці сподівалися на вдалий виступ 31-річної Валентини Шевченко. Броварчанка тривалий час перебувала у щільній групі лідерів, другою перетнула позначку 10 км і першою — 20 км! Але тривожний дзвоник пролунав, коли на 24-му кілометрі впала Юлія Чепалова з Росії, й українка через неї вимушено затрималася на кілька дорогоцінних секунд. А на 28-му кілометрі Шевченко зрозуміла, що не зможе підтримувати необхідний темп до кінця виснажливого марафону: квартет лижниць підвищив темп і відірвався від переслідувачів, а Валентина здала позиції. У підсумку на своїй улюбленій дистанції Шевченко фінішувала лише сьомою (до речі, чотири роки тому в Солт-Лейк-Сіті вона посіла п’яте місце). А олімпійською чемпіонкою вперше стала чешка Катерина Нойманнова, яка на фінішній прямій випередила Чепалову й полячку Жустіну Ковальчик.