Давайте слухати далі

Давайте слухати далі

Перші президентські слухання відбулися. Будемо сподіватися, останніми вони не стануть, і Президент і надалі буде прагнути діалогу з громадськістю. Зрештою, недарма ж Віктор Ющенко у своїй промові сам заявив, що дискусія повинна бути не тільки відвертою, а й «неодноразовою». Щоправда, вже по завершенні слухань від деяких їхніх учасників та свідків лунали закиди, що повноцінного діалогу, при якому сторони уважно слухають і сприймають сказане одна одною, насправді й не вийшло. Та навіть якщо перший млинець і вийшов трохи глевким, то їсти його можна.

Краще пізно, ніж ніколи?

Краще пізно, ніж ніколи?

Український парламент таки призначив дату проведення місцевих виборів. Відбудуться вони 26 березня 2006 року як вибори до Верховної Ради. Відтак із цією новиною вичерпалася ще одна інтрига майбутніх перегонів — пройдуть парламентські та місцеві вибори одночасно чи окремо? До їхнього часового розмежування, нагадаємо, закликало чимало «виборчих» інституцій, включно з Центральною виборчою комісією та Комітетом виборців України. При цьому посилалися на велику «сирість» закону про вибори до місцевих органів влади, яка згодом може поставити легітимність перегонів під великий знак питання.

Підйом із переворотом

Підйом із переворотом

Тенденції, які минулої п'ятниці набули завершеної форми на сесії Вінницької міської ради, назрівали віддавна. Почалося, напевно, ще з підсумків виборів-2002, коли представники колишньої владної команди, свого часу очолюваної Дмитром Дворкісом, оглянули поріділі ряди та підрахували втрати, оцінили низку новобранців і взялися виживати в нових умовах, періодично шукаючи шляхи для реваншу.

«До нас приїде, до нас приїде Микола Іванович дорогий...»

«До нас приїде, до нас приїде Микола Іванович дорогий...»

Сталося: екс-майор держохорони Микола Мельниченко, формальний зачинщик «касетного скандалу» 2000—2001 років, сьогодні має прибути в Україну. Власник найвідомішого в Україні диктофону (нібито «Тошиба DMR-SX1» із серійним номером 112622) повернеться разом з іншим політичним емігрантом — екс-депутатом Єльяшкевичем. Власне, саме Олександр Єльяшкевич учора розповів по радіо про план повернення.

Всі статті рубрики