01.11.2005

Чемпіонат України. Чоловіки. Суперліга. «Київ» — «Кривбас-баскет» — 106:68 (Лончар (18) — Герасимчук (10)), «Будівельник» — «Азовмаш» — 78:92 (Брянцев (18) — Ліщук (20)), «Дніпро» — «Львівська політехніка» — 107:104 ОТ (Іванов (28) — Агєєв (26)), «Маріуполь» — «Пульсар» — 79:59 (Фесенко, Забірченко (по 17) — Река (11)), «Хімік» — «Миколаїв» — 98:69 (Тіца (20) — Онуфрієв (13)), «Сумихімпром» — «Одеса» — 87:77 (Р. Кривич (27) — Борисенко (23)).

Перший раз у суперлізі виграв створений у міжсезоння СК «Маріуполь». Дніпропетровський «Дніпро» другий матч поспіль здобуває перемогу у додатковій п'ятихвилинці.

Турнірне становище: «Київ», «Азовмаш», «Хімік» — 10 (5), «Сумихімпром» — 9 (5), «Будівельник» — 9 (6), «Миколаїв», «Дніпро» — 8 (5), «Маріуполь», «Львівська політехніка», «Одеса», «Політехнік» — 5 (4), «Пульсар» — 5 (5), «Кривбас-баскет» — 4 (4), «Черкаські мавпи» — 3 (3).

* * *

Сьогодні стартує черговий регулярний чемпіонат НБА. Як і торік, у кращій лізі світу виступатимуть двоє українців — Станіслав Медведенко у «Лос-Анджелес лейкерз» та Віталій Потапенко у «Сіетл суперсонікс».

Фігурне катання

На етапі Гран-прі «Скейт Канада» Україну представляла лише танцювальна пара Олена Грушина — Руслан Гончаров. Подружжя одеситів, які нині мешкають у США, після другого місця, здобутого в обов'язковій програмі, зуміло виграти оригінальний танець, але в останньому виді програми — довiльному танці — Руслан упав, тож у підсумку на перше місце вийшли господарі змагань — Марі-Франс Дюбрюель та Патріс Лаузон, а українці стали «срібними» призерами.

Юнацька збірна України

(U-17) завдяки приємному для нас збігу обставин, потрапила-таки до другого кваліфікаційного кола чемпіонату Європи. Нагадаємо, що підопічні Вадима Дьордя посіли третє місце на турнірі в Києві наприкінці вересня. До наступного раунду проходили дві кращі збірні з кожної групи, а також краща команда серед 12, що стали третіми. Цим везунчиком і виявилася Україна. Перешкодити нам могли азербайджанці, котрим треба було вигравати у Вірменії з різницею у чотири м'ячі, але вони перемогли лише 3:0.

Художня гімнастика

У Токіо завершився клубний чемпіонат світу. Перемогу святкував російський «Газпром», українська «Школа Дерюгіних» — на другій позиції. Киянка Ганна Безсонова посіла третє місце в індивідуальних змаганнях дорослих, а Марина Бойко — серед юніорок.