18.08.2005

У кваліфікаційному турнірі жіночого чемпіонату Європи, який стартує 2 вересня в Туреччині, збірна України на виїзді здолала команду Болгарії — 87:71 (Крикуненко (23), Горбунова (22+11 підборів)). Завтра і в неділю у Києві у поєдинках із представницями Хорватії та Ізраїлю колектив Марини Ткаченко має підтвердити свій статус лідера групи С.

Турнірне становище після чотирьох турів: Україна — 7, Хорватія, Болгарія — 6, Ізраїль — 5.

Відбулося жеребкування 1/16 фіналу Кубка України. На цій стадії суперники зустрінуться один раз — 21 вересня — на полях команд, нижчих за рангом. Пари склалися таким чином: «Карпати» — «Чорноморець», ЦСКА — «Металург» (Д), «Спартак» (І-Ф) — «Динамо», «Сталь» (Ддз) — «Волинь», «Нафтовик-Укрнафта» — «Сталь» (А), «Газовик-Скала» — ФК «Харків», «Спартак» (С) — «Металург» (З), «Кримтеплиця» — «Шахтар», «Рава» — «Дніпро» (Д), «Дніпро» (Ч) — «Металіст», «Буковина» — «Арсенал» (К), «Верес» — «Закарпаття», «Гірник-Спорт» — «Ворскла», «Нафтовик» — «Таврія», «Хімік» — «Кривбас», «Ялос» — «Іллічівець».

* * *

Молодіжна збірна України у товариському матчі поступилася в гостях команді Сербії і Чорногорії — 1:4. У підопічних Михайличенка відзначився нападаючий «Карпат» Максим Фещук.

Тим часом у нашій відбірковій групі чемпіонату Європи молоді грузини обіграли на виїзді команду Казахстану — 1:0.

* * *

Іспанський «Расинг» досяг попередньої згоди стосовно переходу з київського «Динамо» бразильця Клебера. У Сантандері форвард пройде медицинське обстеження, й у разі підписання контракту  віце-чемпіони України отримають 1,5 млн. фунтів стерлінгів.

Універсіада-2005

Вівторок на змаганнях студентів у Туреччині приніс команді України ще шість медалей. «Золото» у семиборстві здобула Людмила Блонська, свою другу нагороду найвищої якості в Ізмірі отримав плавець Сергій Бреус (50 м батерфляєм), встановивши рекорд універсіад. У стрільбі з лука Катерина Палеха стала другою, а Вікторія Коваль — третьою. Бронзові медалі на рахунку Сергія Демидюка (біг на 110 м з перешкодами) і шабліста Владислава Третяка.

У загальному заліку «синьо-жовті», маючи 21 медаль (7+5+9), опустилися з четвертого на п'яте місце.

Свою четверту перемогу поспіль здобула баскетбольна збірна України — цього разу над командою Австралії з рахунком 85:69 (І. Кривич (25), Кобзистий (17)).